Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Szkolna Liga Pływacka klas trzecich

Wyniki: 

50 m stylem klasycznym dziewcząt klas trzecich rocznik 2007

 

1.                 Emilia Lim                                  0:56,74

2.                 Nadia Smakulska                  1:00,16

3.                 Anna Spychała                          1:01,89

4.                 Anna Ratajczak                        1:02,34

5.                 Weronika Życka                       1:02,92

6.                 Zuzanna Szpilewicz              1:03,17

7.                 Sandra Mytkowska              1:11,32

8.                 Anastazja Kołodziejczak      1:11,95

9.                 Magdalena Jakóbczak            1:30,48

10.             Adrianna Gawryl                  1:37,38

 

50 m stylem klasycznym chłopców klas trzecich rocznik 2007

 

1.                 Maciej Janczak                      0:54,98

2.                 Marcel Wojtkowiak                0:56,73

3.                 Julian Januszewski               0:57,45

4.                 Olaf Kosiorek                        0:57,82

5.                 Miłosz Krzywania                   0:58,30

6.                 Filip Koziński                           0:58,73

7.                 Jan Wróbel                            0:59,25

8.                 Tymoteusz Siekierczak        1:03,67

9.                 Jaromir Stachowczyk           1:08,07

10.             Wojciech Napierała                1:09,47

11.             Ivo Kretkowski                     1:13,92

 

50 m stylem klasycznym dziewcząt klas trzecich rocznik 2008

 

1.                 Maja Kuśnierczak                 0:54,26

2.                 Oliwia Kordalska                     0:54,45

3.                 Małgorzata Rybacka                0:56,82

4.                 Barbara Sadowska               1:02,28

5.                 Natasza Nowicka                   1:03,76

6.                 Daria Fechner                       1:05,84

7.                 Otylia Stachowiak                 1:06,13

8.                 Oliwia Twardowska             1:06,82

9.                 Maria Gajb                            1:07,27

10.             Zofia Kotlińska                     1:07,55

11.             Aleksandra Duda                 1:09,64

12.             Gabriela Jarecka                   1:10,98

13.             Wiktoria Stachowiak             1:11,67

14.             Emma Wojtkowiak                 1:11,94

15.             Maria Ostrowska                  1:13,31

16.             Nikola Straszewska              1:19,88

17.             Zofia Balcer                          1:21,73

 

50 m stylem klasycznym chłopców klas trzecich rocznik 2008

 

1.                 Łukasz Rutkiewicz                0:52,77

2.                 Hubert Szmyt                        0:55,61

3.                 Wiktor Skolasiński                 0: 58,12

4.                 Adam Chybiński                   0:58,72

5.                 Kuba Nowakowski               0:58,73

6.                 Mateusz Konieczniak           1:00,18

7.                 Maksym Michałowski            1:01,02

8.                 Denis Mendelski                   1:03,90

9.                 Mikołaj Litoborski                1:03,92

10.             Maksymilian Kluj                    1:05,14

11.             Wiktor Plewiński                    1:05,40

12.             Tymon Banasiewicz             1:06,48

13.             Alan Ulatowski                        1:08,12

14.             Wojciech Walczak                 1:10,39

15.             Maksymilian Kulawski          1:11,64

16.             Krzysztof Czech                    1:15,23

17.             Maksymilian Grzeszkowiak      1:17,67

18.             Dominik Grzesiak                   1:22,45

19.             Nikita Bielienkov                    1:27,49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-24 09:05:20