Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu i Puchar Sprintu WOZP

W zawodach startowali uczniowie z klasy V b rocznik 2005 i klasa VI b rocznik 2004 i 2005 podopieczni trenerów Przemysława Chodackiego i Mariusza Ludwiczaka. 

W pierwszej trójce uplasowali się:

200 m stylem zmiennym

rocznik 2005

I miejsce Nicole Tyczyńska 2:58,10

II miejsce Mia Stachowiak 2:58,52

 

I miejsce Jakub Skolasiński 2:48,19

II miejsce Antoni Eliszewski 2:48,94

 

rocznik 2004

II miejsce Agnieszka Staszak 2:45,62

 

II miejsce Oliwer Cichocki 2:40,03

 

50 m stylem motylkowym

rocznik 2005

I miejsce Mia Stachowiak 0:38,63

II miejsce Zuzanna Wieczorek 0:40,87

 

I miejsce Maksymilian Bajerowicz 0:34,28

II miejsce Antoni Eliszewski 0:35,81

III miejsce Jakub Skolasiński 0:36,02

 

50 m st. grzbietowym

rocznik 2005

II miejsce Nicole Tyczyńska 0:39,56

 

rocznik 2004

III miejsce Stanisław Bartosik 0:35,26

 

50 m st. klasycznym

rocznik 2004

I miejsce Klaudia Najdek 0:40,23

 

I miejsce Oliwer Cichocki 0:35,15

 

rocznik 2005

I miejsce Hubert Skrzypczak 0:40,83

III miejsce Jan Andrzejewski 0:41,73

 

50 m st. dowolnym

rocznik 2004

I miejsce Agnieszka Staszak 0:31,00

 

II miejsce Tytus Trafas 0:29,67

 

rocznik 2005

I miejsce Mia Stachowiak 0:32,11

 

III miejsce Maksymilian Bajerowicz 0:31,85

 

100 m stylem zmiennym

rocznik 2004

II miejsce Agnieszka Staszak 1:17,51

I miejsce Łukasz Kowalski 1:31,72

 

rocznik 2005

I miejsce Nicole Tyczyńska 1:24,53

 

400 m stylem dowolnym

rocznik 2005

I miejsce Mia Stachowiak 5:25,89

II miejsce Paulina Ludwiczak 5:35,60

 

I miejsce Jakub Skolasiński 5:15,75

II miejsce Antoni Eliszewski 5:18,10

 

800 m stylem dowolnym

rocznik 2004

II miejsce Agnieszka Staszak 10:35,28

 

I miejsce Oliwier Cichocki 10:19,45

 

 

 Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie:megatiming

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-12-05 09:15:38