Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Szkolna Liga Pływacka

 Wyniki

  100 m stylem dowolnym dziewcząt rocznik 2007
1. Życka Weronika 01:42,13
2. Szpilewicz Zuzanna

01:44,56

3. Spychała  Anna 01:50,48
4. Gawryl  Adrianna 01:51,92
5. Smakulska Nadia 01:53,26
6. Kołodziejczak Anastazja 02:02,95
7. Mytkowska Sandra  02:32,43
     
  100 m stylem dowolnym chłopców rocznik 2007
1. Kosiorek Olaf 01:35,13
2. Januszewski Julian 01:35,36
3. Janczak Maciej 01:36,03
4. Wojtkowiak Marcel 01:42,44
5. Krzywania Miłosz 01:44,76
6. Koziński Filip 01:48,51
7. Napierała Wojciech 01:48,90
8. Wróbel Jan 01:49,86
9. Kretkowski Ivo 02:19,26
10. Zieliński Igor 02:19,36
     
  100 m stylem dowolnym dziewcząt rocznik 2008
1. Kordalska  Oliwia 01:31,44
2. Rybacka Małgorzata 01:37,29
3. Gajb Maria 01:51,57
4. Kuśnierczak Maja 01:53,13
5. Nowicka Natasza 01:55,26
6. Duda Aleksandra 01:57,39
7. Kotlińska Zofia 01:57,89
8. Ostrowska Maria 02:01,57
9. Andrzejewska Hanna 02:02,45
10. Twardowska Oliwia 02:06,30
11. Wojtkowiak Emma 02:09,04
12. Balcer Zofia 02:14,08
13. Jarecka Gabriela 02:22,89
14. Fechner Daria 02:24,61
15. Stachowiak Otylia 02:36,42
     
  100 m stylem dowolnym chłopców rocznik 2008
1. Rytkiewicz Łukasz  01:31,67
2. Szmyt Hubert 01:31,89
3. Skolasiński Wiktor 01:33,15
4. Litoborski Mikołaj 01:36,07
5. Mendelski Denis 01:41,57
6. Chybiński Adam 01:48,07
7. Plewiński Wiktor 01:48,49
8. Konieczniak Mateusz 01:52,67
9. Bielienkov Nikita 01:54,65
10. Michałowski Maksym 01:56,23
11. Ulatowski Alan 01:57,75
12. Nowakowski Kuba 02:01,99
13. Walczak Wojciech 02:06,89
14. Grzeszkowiak Maksymilian 02:19,45
15. Banasiewicz Tymon 02:27,54
16. Czech Krzysztof 02:28,39
     
  25 m stylem dowolnym dziewcząt rocznik 2008
1. Budna Zofia 00:21,89
2. Nowak Maja 00:22,68
3. Tarka Zofia 00:25,70
4. Pachciarek Marta 00:28,21
5.

Szaj Julia

00:30,22
     
  25 m stylem dowolnym chłopców rocznik 2008
1. Eliszewski Aleksander 00:20,01
2. Borkowski Bruno 00:22,31
3. Brzeziński Dominik 00:22,45
4. Wiśniewski Jan 00:23,00
5. Sadlak Michał 00:23,55
6. Szafrański Borys 00:26,92
7. Rudnicki Mikołaj 00:27,07
8. Trzaska Oskar 00:28,88
9. Lipiec Gabriel 00:29,76
10. Jabkowski Franciszek 00:30,25
11. Tyczyński Mateusz 00:30,86
12. Gomoła Maciej 00:31,04
13. Derdziński Dominik 00:32,54
     
  25 m stylem dowolnym dziewcząt rocznik 2009
1. Nowaczyk Oliwia 00:21,29
2. Glapa Martyna 00:21,66
3. Gryko Patrycja 00:24,65
4. Chałupka Maria 00:26,07
5. Goździewska Dorota 00:26,23
6. Kudła Zofia 00:26,69
7. Tacik Julia 00:27,29
8. Brauer Agata 00:28,02
9. Mąka Michalina 00:29,06
10. Kasica Lena 00:31,70
11. Gromadecka Marika 00:36,51
     
  25 m stylem dowolnym chłopców rocznik 2009
1. Duszak Sebastian 00:19,69
2. Mizgalski Kacper 00:21,71
3. Wojtkowiak Wiktor 00:21,89
4. Pietrasik Mikołaj 00:22,10
5. Chruściel Bartosz 00:24,42
6. Bartosik Antoni 00:24,57
7. Ratajski Mateusz 00:25,97
8. Walkowiak Konrad 00:25,98
9. Aleksandrowicz Jan 00:26,59
10. Malendowski Oliver 00:26,66
11. Maćkowiak Filip 00:28,26
12. Szpilewicz Bartosz 00:28,98
13. Bartyś Wojciech 00:32,24
14. Kupiński Wiktor 00:32,92
15. Wojciechowski Jakub 00:33,02
16. Ziemkowski Szymon 00:34,53
17. Czech Wiktor 00:35,39
18. Czarnecki Michał 00:44,07
19. Stolarczyk Olaf 00:44,73
20. Knosala Szymon 00:45,13

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-12-17 10:23:49