Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat I runda

 Wyniki

Rocznik 2004

I miejsce zajęła Agnieszka Staszak na 100 m stylem dowolnym

I miejsce zajęła Maja Kozłowska na 400 m stylem dowolnym

I miejsce zajeła Maja Kozłowska na 200 m stylem grzbietowym

I miejsce zajeła Klaudia Najdek na 100 m stylem klasycznym

I miejsce zajeła Maja Kozłowska na 200 m stylem klasycznym

I miejsce zajeła Agnieszka Staszak na 100 m stylem motylkowym

I miejsce zajęła Agnieszka Staszak na 200 m stylem zmiennym

 

I miejsce zajął Tytus Trafas na 100 m stylem dowolnym

I miejsce zajął Tytus Trafas na 400 m stylem dowolnym

I miejsce zajął Gustaw Warzocha na 100 m stylem grzbietowym

I miejsce zajął Gustaw Warzocha na 200 m stylem grzbietowym

I miejsce zajął Oliwer Cichocki na 100 m stylem klasycznym

I miejsce zajał Oliwer Cichocki na 200 m stylem klasycznym

 

II miejsce zajęła Agnieszka Staszak na 400 m stylem dowolnym

II miejsce zajeła Klaudia Najdek na 200 m stylem klasycznym

II miejsce zajęła Maja Kołowska na 200 m styelm zmiennym

 

II miejsce zajął Stanisław Bartosik na 200 m stylem grzbietowym

II miejsce zajął Gustaw Warzocha na 100 m stylem motylkowym

II miejsce zajłą Gustaw Warzocha na 200 m stylem zmiennym

 

III miejsce zajęła Zofia Waśkowska na 400 m stylem dowolnym

III miejsce zajęła Zofia Waśkowska na 100 m stylem grzbietowym

III miejsce zajęła Sonia Widerak na 200 m stylem grzbietowym

 

III miejsce zajął Stanisław Bartosik na 100 m stylem grzbietowym

III miejsce zajął Filip Glapa na 200 m stylem grzbietowym

III miejsce zajął Tytus Trafas na 100 m stylem motylkowym 

III miejsce zajął Tytus Trafsa na 200 m stylem zmiennym

 

I miejsce zajeła sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie: Stanisław Bartosik, Oliwer Cichocki, Gustaw Warzocha i Tytus Trafas

I miejsce zajęła sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Oliwer Cichocki, Gustaw Warzocha, Stanisław Bartosik i Tytus Trafas

 

Rocznik 2005

I miejsce zajęła Mia Stachowiak na 100 m stylem dowolnym

I miejsce zajęła Mia Stachowiak na 400 m stylem dowolnym

I miejsce zajęła Nicole Tyczyńska na 200 m stylem grzbietowym

I miejsce zajęłą Nicole Tyczyńska na 200 m stylem klasycznym

 

I miejsce zajął Jakub Skolasiński na 400 m stylem dowolnym

I miejsce zajął Jakub Skolasiński na 200 m stylem grzbietowym

I miejsce zajął Jakub Skolasiński na 200 m stylem klasycznym

I miejsce zajął Maksymilian Bajerowicz na 100 m stylem motylkowym

I miejsce zajął Jakub Skolasiński na 200 m stylem zmiennym

 

II miejsce zajęła Paulina Ludwiczak na 100 m stylem dowolnym

II miejsce zajęła Paulina Ludwiczak na 400 m stylem dowolnym

II miejsce zajęła Paulina Ludwiczak na 100 m stylem grzbietowym

II miejsce zajęła Nicole Tyczyńska na 100 m stylem klasycznym

II miejsce zajęła Mia Stachowiak na 100 m stylem motylkowym

II miejsce zajęła Mia Stachowiak na 200 m stylem zmiennym

 

II miejsce zajął Damian Fechner na 100 m stylem grzbietowym

II miejsce zajął Hubert Skrzypczak na 100 m stylem klasycznym

II miejsce zajał Hubert Skrzypczak na 200 m stylem klasycznym

II miejsce zajął Maksymilian Bajerowicz na 200 m stylem zmiennym

 

III miejsce zajęła Zuzanna Cierniak na 400 m stylem dowolnym

III miejsce zajęła Zuzanna Wieczorek na 200 m stylem grzbietowym

III miejsce zajęła Nicole Tyczyńska na 200 m stylem zmiennym

 

III miejsce zajął Maksymilian Bajerowicz na 100 m stylem dowolnym

III miejsce zajął Aleksander Chałupka na 400 m stylem dowolnym

III miejsce zajął Maksymilian Bajerowicz na 200 m stylem grzbietowym

III miejsce zajął Jan Andrzejewski na 100 m stylem klasycznym

III miejsce zajął Jan Andrzejewski na 200 m stylem klasycznym

 

I miejsce zająła sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Mia Stachowiak, Hubert Skrzypczak, Maksymilian Bajerowicz i Jakub Skolasiński

I miejsce zajała sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie: Jakub Skolasiński, Hubert Skrzypczak, Maksymian Bajerowicz i Mia Stachowiak

 

III miejsce zajęła sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie: Aleksander Chałupka, Jan Andrzejewski, Karol Koczorowski iPaulina Ludwiczak

 

Zdjęcia zrobiła Pani Agnieszka Warzocha - serdecznie dziękujemy.

 

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://live.megatiming.pl/zablocki/2017/03_25_poznan/index.html

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-03-27 19:25:35