Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Szkolna Liga Pływacka klas drugich i trzecich.


 

25 m stylem motylkowym dziewcząt

klas trzecich rocznik 2007

 

1.       Anna Ratajczak           0:22,02

2.       Zuzanna Szpilewicz      0:22,22

3.       Sandra Mytkowska       0:24,07

4.       Adrianna Gawryl          0:24,15

5.       Weronika Życka          0;25,17

6.       Nadia Smakulska         0:27,07

7.       Anna Spychała           0:27,76

8.       Anastazja Kołodziejczak 0:27,92

9.   Magdalena Jakóbczak   0:36,20

 

 

25 m stylem motylkowym chłopców

klas trzecich rocznik 2007

 

1.  Tymoteusz Siekierczak    0:18,01

2.  Julian Januszewski         0:19,64

3. Olaf Kosiorek                     0:19,76

4. Kamil Szafrański            0:20,42

5. Maciej Janczak              0:22,41

6. Miłosz Krzywania            0;23,57

7. Filip Koziński                 0:23,71

8. Wojciech Napierała         0:24,11

9. Marcel Wojtkowiak          0;24,29

10.         Ivo Kretkowski          0:25,39

11.         Jaromir Stachowczyk    0:25,76

12.         Jan Wróbel             0:25,80

13.         Igor Zieliński           0:33,32

 

 

25 m stylem motylkowym dziewcząt

klas trzecich rocznik 2008

1. Oliwia Kordalska               0:20,78

2. Małgorzata Rybacka          0:23,09

3. Maja Kuśnierczak             0:25,32

4. Aleksandra Duda              0:25,48

5. Zofia Kotlińska                 0:25,60

6. Barbara Sadowska            0:25,84

7. Maria Gajb                    0:27,51

8. Oliwia Twardowska            0:29,23

9. Maria Ostrowska              0;29,80

10. Daria Fechner                0:29,82

11. Nikola Straszewska          0:30,60

12. Gabriela Jarecka            0:32,42

13. Emilia Ciesielska             0:32,56

14. Zofia Balcer                 0:32,69

15. Hanna Andrzejewska        0:33,31

 

 

25 m stylem motylkowym chłopców

klas trzecich rocznik 2008

 

1. Łukasz Rutkiewicz            0:21,12

2. Wiktor Skolasiński            0:21,52

3. Hubert Szmyt                 0:23,54

4. Denis Mendelski               0:23,64

5. Mikołaj Litoborski             0:23,72

6. Adam Chybiński                0:25,96

7. Mateusz Konieczniak          0:26,17

8. Maksym Michałowski          0:26,60

9. Alan Ulatowski                 0:27,04

10. Tymon Banasiewicz          0;27,16

11. Wiktor Plewiński             0:27,24

12. Wojciech Walczak           0:29,06

13. Maksymilian Grzeszkowiak    0:29,67

14. Maksymilian Kulawski        0:31,86

 

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt

Klas drugich rocznik 2008

 

1. Zofia Budna                   0:47,16

2. Maja Nowak                   0:49,80

3. Zofia Tarka                   0:52,34

4. Gabriela Tomaszewska        1:04,81

5. Marta Pachciarek             1:06,39

6. Maja Pałaszewska             1:09,80

7. Julia Szaj                      1:10,42

 

 

50 m stylem dowolnym chłopców

Klas drugich rocznik 2008

 

1. Aleksander Eliszewski         0:46,34

2. Makary Borkowski             0:46,82

3. Jan Wróblewski               0:47,07

4. Bruno Borkowski               0:47,52

5. Borys Szafrański              0:52,89

6. Wojciech Andrzejewski       0:53,49

7. Mikołaj Rudnicki               0:55,24

8. Michał Sadlak                 0:55,65

9. Oskar Trzaska                1;08,12

10. Franciszek Jabkowski        1:12,76

11. Dominik Derdziński           1:14,39

12. Maciej Gomoła               1:17,23

 

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt

Klas drugich rocznik 2009

 

1. Oliwia Nowaczyk              0:45,59

2. Martyna Glapa                0:48,14

3. Patrycja Gryko                0:49,29

4. Julia Tacik                     0;51,35

5. Dorota Goździewska     0:55,44

6. Marysia Chałupka               0:56,64

7. Agata Braeuer                  0:57,69

8. Zofia Kudła                    0:58,10

9. Michalina Mąka                1:02,73

10. Lena Kasica                  1;04,61

11. Marika Gromadecka         1:09,41

 

 

50 m stylem dowolnym chłopców

 Klas drugich rocznik 2009

1. Sebastian Duszak                       0:44,27

2. Mikołaj Pietrasik                  0:46,30

3. Wiktor Wojtkowiak                0:46,39

4. Bartosz Chruściel                        0:50,07

5. Kacper Mizgalski                   0:51,64

6. Oliver Malendowski                0:52,29

7. Mateusz Ratajski                  0:56,32

8. Antoni Bartosik                    0:56,82

9. Konrad Walkowiak                 0:59,39

10. Bartosz Szpilewicz               1:02,44

11. Szymon Antczak                  1:03,20

12. Gabriel Lipiec                    1:06,20

13. Jan Aleksandrowicz           1:07,80

14. Wiktor Kupiński                 1:07,82

15. Wojciech Bartyś                    1:08,23
16. Adrian Kosicki                    1:09,80

17. Jakub Wojciechowski        1:10,88

18. Filip Jaraczewski                 1:12,70

19. Olaf Stolarczyk                    1;20,64

20. Michał Czarnecki                 1:31,67

 

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-04-09 20:15:21