Wycieczka rowerowa w Bucharzewie

W dniach 20-21.04.2017 w czasie trwania egzaminów gimnazjalnych, uczniowie klasy Vb z trenerem  Przemkiem Chodackim i trenerką Wiktorią Trafas wzięli udział w dwudniowej wycieczce rowerowej.

Dodatkowo opiekę nad uczniami sprawowali rodzice : Klaudiusz Mikołajczak, Radek Stefaniak i Sebastian Koczorowski. Grupa rowerzystów miała okazję podziwiać piękno przyrody Sierakowskiego Parku Krajobrazowego oraz Puszczy Noteckiej. Wszyscy wykazali się wytrwałością i hartem ducha, bo pomimo nie najlepszej pogody pokonali w sumie 90 kilometrów trasy wiodącej przez urokliwe miejsca i leśne ostępy. Miło spędzony czas przy wspólnym ognisku podczas pobytu w agroturystyce w Bucharzewie na pewno pozostanie w pamięci uczestników.

opracowała trener Wiktoria Trafas

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-05-03 12:35:38