Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 i 11 letnich

Wyniki

rocznik 2006

I miejsce zajęła Malwina Mikołajczak na 100 m stylem grzbietowym

I miejsce zająła Malwina Mikołajczak na 200 m stylem dowolnym

I miejsce zajęła Malwina Mikołajczak na 100 m stylem  dowolnym

I miejsce zajęła Malwina Mikołajczak na 200 m stylem zmiennym

I miejsce zajął Adam Skrzypczak na 200 m stylem dowolnym

I miejsce zajął Adam Skrzypczak na 100 m stylem dowolnym

I miejsce zajął Adam Skrzypczak na 200 m stylem zmiennym

I miejsce zajął Franciszek Wróblewski na 100 m stylem klasycznym

II miejsce zajęła Wiktoria Kolańczyk na 50 m stylem motylkowym

II miejsce zająła Wiktoria Kolańczyk na 200 m stylem dowolnym

II miejsce zajęła Marta Hajducka na 200 m stylem zmiennym

II miejsce zajęła Marta Hajducka na 100 m stylem klasycznym

III miejsce zajęła Marta Hajducka na 100 m stylem grzbietowym

III miejsce zajął Adam Skrzypczak na 100 m stylem grzbietowym

III miejsce zajęła Wiktoria Kolańczyk na 100 m stylem dowolnym

III miejsce zajął Julian Gabrusewicz na 200 m stylem dowolnym

III miejsce zajął Marcel Borkowski na 100 m stylem klasycznym

 

 

rocznik 2007

I miejsce  zajęła Natalia Celmer na 50 m stylem dowolnym

I miejsce zajęła Natalia Celemer na 50 m stylem grzbietowym

I miejsce zajęła Marta Wrzeszczyńska na 100 m stylem zmiennym

I miejsce zajął Filip Chruściel na 50 m stylem klasycznym

II miejsce zajęła Marta Wrzeszczyńska na 50 m stylem dowolnym

II miejsce zajęła Marta Wrzeszczyńska na 50 m stylem grzbietowym

II miejsce zajęłą Natalia Celemer na 100 m stylem zmiennym

III miejsce zająła Marta Wrzeszczyńska na 50 m stylem klasycznym

III miejsce zajął Filip Chruściel na 100 m stylem zmiennym

 

 

I miejsce zajęła sztafeta dziewczat 4 x 50 m stylem zmiennym z czasem 2:42,82 w składzie: Malwina Mikołajczak, Marta Hajducja, Wiktoria Kolańczyk, Anna Łaskarzewska

 

I miejsce zajęła sztafeta dziewczat 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Wiktoria Kolańczyk, Joanna Czechyra, Anna Łaskarzewska, Malwina Mikołąjczak

 

I miejsce zajęła sztafeta chłopców 4 x 50 m stylem zmiennym z czasem 2:36,55 w składzie: Bartosz Jarecki, Marcel Borkowski, Mateusz Rybacki, Adam Skrzypczak

 

I miejsce zajął sztafeta chłopców 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Maksymilian Budny, Mateusz Rybacki, Julian Gabrusewicz, Adam Skrzypczak

 

II miejsce zająła sztafeta chłopców z czasem 2:43,63 w składzie: Maksymilian Budny, Franciszek Wróblewski, Oskar Szuba, Julian Gabrusewicz

 

II miejsce zajała sztafeta chłopców 4 x 50 m stylem dowolnym w skłądzie: Oskar Szuba, Antoni Wisniewski, Bartosz Jarecki, Franciszek Wróblewski

 

Szczególowe wyniki znajdują się na stronie: megatimming

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-05-26 07:45:35