Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

3 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza

W 3 Meetingu Pływackim im. Maciej Frankiewicza startowało 400 zawodników z 30 klubów.

Wyniki:

I miejsce zajęła sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym w składzie:

Mia Stachowiak, Jakub Skolasiński, Agnieszka Staszak, Tytus Trafas, MAria Szczepańska, Tytus Dopierała, Zuzanna Sobiak, Kacper Dudek, Martyna Krakowska, Marcel Wytyk

 

III miejsce zajęła sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym w składzie:

Paulina Ludwiczak, Maksymilian Bajerowicz, Zofia Waśkowska, Gustw Warzocha, Agata Czechyra, Marcel Wojtkowiak, Maja Kopańska, Mikołąj Szukalski, Wiktoria Król, Wojciech Wiatr

 

50 m stylem dowolnym

12 lat

II miejsce zajęła Mia Stachowiak

III miejsce zajął Maksymialian Bajerowicz

13 lat

I miejsce zajął Tytus Trafas

14 lat

I miejsce zajęła Maria Szczepańska Rekord Meetingu 0:27,74

15 lat

III miejsce zajął Kacper Dudek

16 lat

II miejsce zajęła Wiktoria Król

II miejsce zajął Marcel Wytyk

III miejsce zajął Wojciech Wiatr

 

200 m stylem zmiennym

12 lat

I miejsce zajął Jakub Skolasiński

13 lat

III miejsce zajęła MAja Kozłowska

III miejsce zajął Gustaw Warzocha

14 lat

III miejsce zajął Tytus Dopierała

15 lat

I miejsce zajęła Zuzanna Sobiak

II miejsce zajał Krzysztof Łuczak

 

100 m stylem motylkowym

12 lat

II miejsce zajął Maksymilan Bajerowicz

14 lat

II miejsce zajęła Wiktoria Celemer

15 lat

II miejsce zajął Mikołąj Szukalski

 

100 m stylem grzbietowym

13 lat

I miejsce zajęła Zofia Waśkowska

II zajęła Maja Kozłowska

III miejsce zajął Gustaw Warzocha

16 lat

I miejsce zajął Wojciech Wiatr

II miejsce zajął Jakub Wojciechowski

 

100 m stylem klasycznym

12 lat

III miejsce zajął Hubert Skrzypczak

13 lat

III miejsce zajęła Klaudia Najdek

I miejsce zajął Oliwer Cichocki Rekord Meteengu 1:20,72

14 lat

II miejsce zajął Tytus Dopierała

15 lat

II miejsce zajęłą Patrycja MAtuszczak

III miejsce zajęła Maja Kopańska

16 lat

III miejsce zajął Antoni Solarski

 

200 m stylem dowolnym

12 lat

II miejsce zajęła Paulina Ludwiczak

II miejsce zajął Jakub Skolasiński

13 lat

III miejsce zajęłą Zofia Waśkowska

II miejsce zajął Tytus Trafas

III miejsce zajął Oliwer Cichocki

14 lat

II miejsce zajęła Wiktoria Celemer

III miejsce zajęła Agata Czechyra

15 lat

III miejsce zajęła Zuzanna Sobiak

III miejsce zajął Kacper Dudek

16 lat

II miejsce zajęła Wiktorai Król

I miejsce zajął Jakub Wojciechowski

 

W klasyfikacji ogólnej dziewczą i chłopców:

12 letnich

III miejsce zajęła Mia Stachowiak

I miejsce zajął Jakb Skolasiński

13 letnich

II miejsce zajął Oliwer Cichocki

 

14 letnich

II miejsce zajęła Wiktoria Celemer

III miejsce zajęła Agata Celemr

15 latków

III miejsce zajęła Zuzanna Sobiak.

 

 

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie : megatiming

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-06-03 21:49:11