Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Zawody pływckie Mała Wielkopolska

 

 III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

25 m st. Grzbietowy Dziewcząt 2010

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Kordalska

Maja

2010

KS Warta Poznań

00:24,24

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Litoborska

Julia

2010

KS Warta Poznań

00:25,80

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Furman

Lena

2010

SP2 Oborniki

00:27,00

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Gallas

Matylda

2010

SP2 Oborniki

00:27,66

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Staśkiewicz

Maja

2010

SP3 Oborniki

00:29,84

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Filoda

Iga

2010

SP3 Oborniki

00:29,88

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Renz

Elena

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:30,48

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Bryksy

Marcelina

2010

KS Warta Poznań

00:31,24

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Nowak

Wiktoria

2010

SP3 Oborniki

00:31,56

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Adamek

Natalia

2010

KS Warta Poznań

00:33,02

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Kowalska

Hanna

2010

SP3 Oborniki

00:33,20

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Szatanik

Aleksandra

2010

SP3 Oborniki

00:34,90

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Ciesiółka

Jadwiga

2010

SP2 Oborniki

00:35,08

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Horowska

Zuzanna

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:35,38

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Pawlak

Łucja

2010

KS Warta Poznań

00:36,22

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Nowicka

Maria

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:39,70

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Malicka

Maja

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:42,22

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Malec

Konstancja

2011

MKP Wągrowiec

00:44,38

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Kubiak

Zuzanna

2010

IUKS Jedynka Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Widzińska

Roksana

2010

MKP Wągrowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

25 m st. Grzbietowy Dziewcząt 2009

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Nowaczyk

Oliwia

2009

KS Warta Poznań

00:22,44

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Glapa

Martyna

2009

KS Warta Poznań

00:23,59

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Melkowska

Zuzanna

2009

SP2 Oborniki

00:24,30

4

 

 

 

 

 

 

 

3

Garstecka

Łucja

2009

SP2 Oborniki

00:24,30

4

 

 

 

 

 

 

 

5

Bilińska

Milena

2009

SP3 Oborniki

00:24,38

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Tacik

Julia

2009

KS Warta Poznań

00:24,57

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Śmigielska

Elena

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:25,09

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Bukowska

Maja

2009

SP2 Oborniki

00:25,49

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Piotrowska

Lena

2009

SP3 Oborniki

00:26,20

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Gryko

Patrycja

2009

KS Warta Poznań

00:26,29

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Pierożyńska

Agata

2009

SP3 Oborniki

00:27,19

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Goździewska

Dorota

2009

KS Warta Poznań

00:27,80

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Karkowska

Aneta

2009

SP3 Oborniki

00:29,61

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Przybylska

Agata

2009

SP3 Oborniki

00:32,14

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Dudziak

Julia

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:32,45

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Woźniak

Weronika

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:32,78

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Kędracka

Urszula

2009

MKP Wągrowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

50 m st. Dowolny Dziewcząt 2008

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Rybacka

Małgorzata

2008

KS Warta Poznań

00:38,07

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Kordalska

Oliwia

2008

KS Warta Poznań

00:39,40

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Owczarek

Małgorzata

2008

UKS Octopus Suchy Las

00:40,03

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Karbowska

Oliwia

2008

SP2 Oborniki

00:42,96

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Wrzosek

Nadia

2008

UKS Octopus Suchy Las

00:44,00

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Sadowska

Barbara

2008

KS Warta Poznań

00:45,10

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Dyżlą

Agnieszka

2008

SP2 Oborniki

00:45,18

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Koczorowska

Wiktoria

2008

SP2 Oborniki

00:45,66

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Kwiek

Oliwia

2008

UKS Octopus Suchy Las

00:45,88

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Kuśnierczak

Maja

2008

KS Warta Poznań

00:46,03

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Chomiak

Daria

2008

SP3 Oborniki

00:47,80

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Jagodzińska

Natalia

2008

IUKS Jedynka Poznań

00:48,21

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Kotlińska

Zofia

2008

KS Warta Poznań

00:48,34

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Śpiączka

Martyna

2008

UKS Wodnik Wolsztyn

00:49,53

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Sekuła

Antonina

2008

IUKS Jedynka Poznań

00:49,69

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Wojtczak

Antonina

2008

IUKS Jedynka Poznań

00:58,24

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Rosołek

Natasza

2008

SP3 Oborniki

01:02,64

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Bober

Olga

2008

IUKS Jedynka Poznań

01:06,00

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Steinborn

Marika

2008

SP3 Oborniki

01:06,02

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Pilch

Julia

2008

IUKS Jedynka Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

50 m st. Dowolny Dziewcząt 2007

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Życka

Weronika

2007

KS Warta Poznań

00:38,76

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Siedlecka

Alicja

2007

SP3 Oborniki

00:39,22

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Furman

Patrycja

2007

SP2 Oborniki

00:39,68

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Staśkiewicz

Zofia

2007

SP3 Oborniki

00:39,69

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Rosin

Zofia

2007

SP3 Oborniki

00:40,54

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Rotnicka

Dominika

2007

IUKS Jedynka Poznań

00:40,58

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Nowak

Sandra

2007

SP2 Oborniki

00:41,90

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Gradzik

Natasza

2007

SP2 Oborniki

00:42,32

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Szpilewicz

Zuzanna

2007

KS Warta Poznań

00:42,98

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Cegielska

Dominika

2007

SP3 Oborniki

00:44,24

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Kowalska

Aleksandra

2007

SP3 Oborniki

00:45,32

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Spychała

Anna

2007

KS Warta Poznań

00:46,28

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Bartoszewska

Zofia

2007

IUKS Jedynka Poznań

00:46,48

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Haglauer

Julia

2007

UKS Wodnik Wolsztyn

00:46,66

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Król

Alicja

2007

IUKS Jedynka Poznań

00:46,94

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Gawryl

Adrianna

2007

KS Warta Poznań

00:46,94

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Lehmann

Inez

2007

UKS Wodnik Wolsztyn

00:47,20

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Matuszewska

Kaja

2007

IUKS Jedynka Poznań

00:49,28

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Pilarska

Anastazja

2007

SP3 Oborniki

00:49,60

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Ratajczak

Anna

2007

KS Warta Poznań

00:51,30

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Ćwiertnia

Julia

2007

IUKS Jedynka Poznań

00:51,60

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

25 m st. Dowolny Dziewcząt 2010

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Litoborska

Julia

2010

KS Warta Poznań

00:24,60

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Korgalska

Maja

2010

KS Warta Poznań

00:26,58

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Furman

Lena

2010

SP2 Oborniki

00:26,83

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Gallas

Matylda

2010

SP2 Oborniki

00:29,34

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Kubiak

Zuzanna

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:29,64

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Horowska

Zuzanna

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:31,96

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Staśkiewicz

Maja

2010

SP3 Oborniki

00:32,32

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Ciesiółka

Jadwiga

2010

SP2 Oborniki

00:32,84

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Nowak

Wiktoria

2010

SP3 Oborniki

00:33,24

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Filoda

Iga

2010

SP3 Oborniki

00:33,47

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Kowalska

Hanna

2010

SP3 Oborniki

00:43,12

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Renz

Elena

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:43,20

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Szatanik

Aleksandra

2010

SP3 Oborniki

00:48,34

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Malicka

Maja

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:49,43

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Nowicka

Maria

2010

IUKS Jedynka Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Widzińska

Roksana

2010

MKP Wągrowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

25 m st. Dowolny Dziewcząt 2009

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Nowaczyk

Oliwia

2009

KS Warta Poznań

00:19,83

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Glapa

Martyna

2009

KS Warta Poznań

00:20,20

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Gryko

Patrycja

2009

KS Warta Poznań

00:22,24

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Tacik

Julia

2009

KS Warta Poznań

00:22,73

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Goździewska

Dorota

2009

KS Warta Poznań

00:22,88

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Bilińska

Milena

2009

SP3 Oborniki

00:22,91

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Melkowska

Zuzanna

2009

SP2 Oborniki

00:24,19

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Bukowska

Maja

2009

SP2 Oborniki

00:24,40

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Garstecka

Łucja

2009

SP2 Oborniki

00:24,40

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Woźniak

Weronika

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:28,68

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Pierożyńska

Agata

2009

SP3 Oborniki

00:29,48

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Piotrowska

Lena

2009

SP3 Oborniki

00:29,66

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Śmigielska

Elena

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:30,91

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Dudziak

Julia

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:31,06

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Karkowska

Aneta

2009

SP3 Oborniki

00:33,98

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Przybylska

Agata

2009

SP3 Oborniki

00:36,54

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Kędracka

Urszula

2009

MKP Wągrowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska" 25 m st. Klasyczny Dziewcząt 2008

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Owczarek

Małgorzata

2008

UKS Octopus Suchy Las

00:22,34

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Rybacka

Małgorzata

2008

KS Warta Poznań

00:22,52

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Kuśnierczak

Maja

2008

KS Warta Poznań

00:23,37

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Kordalska

Oliwia

2008

KS Warta Poznań

00:24,10

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Kwiek

Oliwia

2008

UKS Octopus Suchy Las

00:25,64

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Kotlińska

Zofia

2008

KS Warta Poznań

00:25,86

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Dyżlą

Agnieszka

2008

SP2 Oborniki

00:26,36

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Karbowska

Oliwia

2008

SP2 Oborniki

00:26,71

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Sadowska

Barbara

2008

KS Warta Poznań

00:27,00

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Koczorowska

Wiktoria

2008

SP2 Oborniki

00:28,30

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Sekuła

Antonina

2008

IUKS Jedynka Poznań

00:28,75

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Wrzosek

Nadia

2008

UKS Octopus Suchy Las

00:29,31

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Chomiak

Daria

2008

SP3 Oborniki

00:30,28

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Wojtczak

Antonina

2008

IUKS Jedynka Poznań

00:30,62

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Śpiączka

Martyna

2008

UKS Wodnik Wolsztyn

00:31,48

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Steinborn

Marika

2008

SP3 Oborniki

00:31,56

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Jagodzińska

Natalia

2008

IUKS Jedynka Poznań

00:33,06

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Rosołek

Natasza

2008

SP3 Oborniki

00:34,68

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Bober

Olga

2008

IUKS Jedynka Poznań

00:36,95

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Pilch

Julia

2008

IUKS Jedynka Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska" 50 m st. Motylkowy Dziewcząt 2007

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Cegielska

Dominika

2007

SP3 Oborniki

00:45,05

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Furman

Patrycja

2007

SP2 Oborniki

00:48,08

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Siedlecka

Alicja

2007

SP3 Oborniki

00:48,82

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Rosin

Zofia

2007

SP3 Oborniki

00:49,58

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Gradzik

Natasza

2007

SP2 Oborniki

00:50,92

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Gawryl

Adrianna

2007

KS Warta Poznań

00:54,65

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Staśkiewicz

Zofia

2007

SP3 Oborniki

00:55,06

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Haglauer

Julia

2007

UKS Wodnik Wolsztyn

00:55,45

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Nowak

Sandra

2007

SP2 Oborniki

00:55,48

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Król

Alicja

2007

IUKS Jedynka Poznań

00:55,97

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Szpilewicz

Zuzanna

2007

KS Warta Poznań

00:56,02

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Ratajczak

Anna

2007

KS Warta Poznań

00:56,42

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Życka

Weronika

2007

KS Warta Poznań

00:58,06

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Spychała

Anna

2007

KS Warta Poznań

00:59,47

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Kowalska

Aleksandra

2007

SP3 Oborniki

01:00,12

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Pilarska

Anastazja

2007

SP3 Oborniki

01:01,92

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Lehmann

Inez

2007

UKS Wodnik Wolsztyn

01:02,20

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Rotnicka

Dominika

2007

IUKS Jedynka Poznań

01:03,80

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Matuszewska

Kaja

2007

IUKS Jedynka Poznań

01:04,54

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Ćwiertnia

Julia

2007

IUKS Jedynka Poznań

01:07,00

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Bartoszewska

Zofia

2007

IUKS Jedynka Poznań

01:08,12

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

25 m st. Grzbietowy Chłopców 2010

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Janicki

Franciszek

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:25,63

8

 

 

 

 

 

 

 

2

JARYSZ

Krzysztof

2010

SP2 Oborniki

00:25,75

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Van den Hurk

Joachim

2010

MKP Wągrowiec

00:26,42

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Kurek

Antoni

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:27,88

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Janikowski

Leon

2010

KS Warta Poznań

00:28,11

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Dekański

Marek

2010

SP3 Oborniki

00:28,34

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Saroski

Adam

2010

SP3 Oborniki

00:28,54

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Kapłon

Aleksander

2010

SP2 Oborniki

00:29,92

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Cichy

Franciszek

2010

KS Warta Poznań

00:30,16

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Andruszkiewicz

Borys

2010

KS Warta Poznań

00:30,24

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Sroka

Dominik

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:30,46

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Stachowiak

Wiktor

2010

KS Warta Poznań

00:30,46

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Skowroński

Maksymilian

2010

IUKS Jedynka Poznań

00:31,54

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Kasperek

Antek

2010

SP2 Oborniki

00:31,64

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Sianowski

Mateusz

2010

KS Warta Poznań

00:31,76

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Miński

Tymon

2010

SP3 Oborniki

00:34,11

 

 

 

 

 

 

 

 

17

JARYSZ

Franciszek

2010

SP2 Oborniki

00:38,78

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Zieliński

Krzysztof

2010

IUKS Jedynka Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 


III Mistrzostwa w pływaniu "Mała Wielkopolska"

 

25 m st. Grzbietowy Chłopców 2009

 

 

 

Nazwisko

Imię

Rok ur.

Klub / szkoła

Wynik

Punkty

 

 

 

 

 

 

 

1

Wojtkowiak

Wiktor

2009

KS Warta Poznań

00:22,85

8

 

 

 

 

 

 

 

2

Mizgalski

Kacper

2009

KS Warta Poznań

00:22,91

6

 

 

 

 

 

 

 

3

Lewandowski

Ksawery

2009

SP2 Oborniki

00:23,62

4

 

 

 

 

 

 

 

4

Chruściel

Bartosz

2009

KS Warta Poznań

00:24,14

3

 

 

 

 

 

 

 

5

Malendowski

Olivier

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:24,24

2

 

 

 

 

 

 

 

6

Pietrasik

Mikołaj

2009

KS Warta Poznań

00:25,14

1

 

 

 

 

 

 

 

7

Dachtera

Jakub

2009

SP2 Oborniki

00:26,31

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Stoiński

Bartosz

2009

SP2 Oborniki

00:26,44

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Fibich

Oliwier

2009

SP3 Oborniki

00:27,28

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Frąckowiak

Antoni

2009

SP3 Oborniki

00:27,28

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Ziała

Oliwier

2009

SP3 Oborniki

00:27,44

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Wiśniewski

Maksymilian

2009

SP3 Oborniki

00:27,92

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Przybysz

Kacper

2009

IUKS Jedynka Poznań

00:30,38

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Kluk

Stanisław

2009

SP3 Oborniki

00:30,66

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Kotecki

Jan

2009

MKP Wągrowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16