Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Szkolna Liga Pływacka klas pierwszych,drugich i trzecich.

 Wyniki

100 metrów stylem zmiennym klas III

 

Dziewczynki rocznik 2008

 

1.                  Rybacka Małgorzata     1:35,46

2.                  Kordalska Oliwia          1:36,87

3.                  Kotlińska Zofia             1:50,16

4.                  Sadowska Barbara        1:50,83

5.                  Gajb Maria                    1:51,30

6.                  Duda Aleksandra          1:52,36

7.                  Kuśnierczak Maja          1:52,74

8.                  Nowicka Natasza          1:54,91

9.                  Andrzejewska Hanna    2:04,41

10.               Twardowska Oliwia     2:05,39

11.               Fechner Daria              2:08,09

12.               Jarecka Gabriela          2:10,16

13.               Balcer Zofia                 2:19,63

14.               Ciesielska Emilia         2:20,50

15.               Stachowiak Wiktoria   2:28,26

16.               Straszewska Nikola     2:29,67

17.               Stachowiak Otylia       2:34,85

 

Chłopcy rocznik 2008

 

1.                  Rutkiewicz Łukasz        1:38,06

2.                  Litoborski Mikołaj         1:41,42

3.                  Mendelski Denis           1:47,43

4.                  Szmyt Hubert              1:48,82

5.                  Chybiński Adam           1:48,87

6.                  Skolasiński Wiktor       1:49,95

7.                  Konieczniak Mateusz    1:50,48

8.                  Ulatowski Alan             1:54,43

9.                  Kluj Maksymilian          1:54,86

10.               Kulawski Maksymilian    1:55,03

11.               Bielienkov Nikita           2:03,57

12.               Nowakowski Kuba      2:06,18

13.               Walczak Wojciech         2:06,82

14.               Grzeszkowiak Maks     2:13,98

15.               Banasiewicz Tymon     2:24,58

16.               Grzesiak Dominik        2:33,07

 

Dziewczynki rocznik2007

1.                  Życka Weronika            1:47,82

2.                  Szpilewicz Zuzanna       1:51,39

3.                  Kołodziejczak Anastazja   1:56,95

4.                  Spychała Anna              1:58,98

5.                  Smakulska Nadia          1:59,25

6.                  Gawryl Adrianna          2:00,39

7.                  Ratajczak Anna             2:04,41

8.                  Mytkowska Sandra       2:08,19

9.                  Jakóbczak Magdalena   2:31,43

 

Chłopcy rocznik 2007

 

1.                Szafrański Kamil          1:40,32

2.                Januszewski Julian        1:40,62

3.                Janczak Maciej              1:40,67

4.                Kosiorek Olaf               1:41,05

5.                Siekierczak Tymoteusz  1:41,95

6.                Wojtkowiak Marcel       1:47,38

7.                Krzywania Miłosz         1:50,98

8.                Koziński Filip               1:52,55

9.                Napierała Wojciech       1:52,64

10.            Stachowczyk Jaromir   1:59,28

11.            Latanowicz Tomasz     2:00,16

12.            Kretkowski Ivo            2:08,42

13.               Zieliński Igor                2:15,57

 

25 m stylem klasycznym klas II

 

 Dziewczęta rocznik 2008

 

1. Nowak Maja                       0:24,59

2. Budna Zofia                       0:24,65

3. Pachciarek Marta               0:27,72

4. Tarta Zofia                         0:29,29

5. Pałaszewska Maja              0:32,29

6. Szaj Julia                           0:33,61

7. Tomaszewska Gabriela       0:33,92

 

Chłopcy rocznik 2008

1. Eliszewski Aleksander        0:26,35

2. Jabkowski Franciszek         0:28,95

3. Borkowski Bruno               0:29,13

4. Rudnicki Mikołaj                0:32,07

5. Sadlak Michał                    0:32,15

6. Wiśniewski Jan                   0:32,88

7. Andrzejewski Wojciech       0:34,08

8. Gomoła Maciej                    0:35,16

9. Szafrański Borys                0:35,40

10. Tyczyński Mateusz          0:36,22

11. Derdziński Dominik          0:43,03

 

Dziewczęta rocznik 2009

1. Glapa Martyna                   0:27,95

2. Gryko Patrycja                  0:28,30

3. Nowaczyk Oliwia               0:28,53

4. Chałupka Maria                0:29,44

5. Tacik Julia                        0:31,80

6. Kudła Zofia                      0:33,51

7. Gromadecka Marika           0:33,92

8. Goździewska Dorota          0:34,55

9. Mąka Michalina                  0:35,25

10. Kasica Lena                      0:35,34

11. Braeur Agata                    0:38,90

 

Chłopcy rocznik 2009

1. Pietrasik Mikołaj                0:26,07

2. Duszak Sebastian               0:26,80

3. Mizgalski Kacper               0:26,83

4. Bartosik Antoni                0:30,31

5. Malendowski Olivier           0:31,47

6. Chruściel Bartosz               0:34,76

7. Aleksandrowicz Jan            0:34,84

8. Kupiński Wiktor                0:36,89

9. Stolarczyk Olaf                0:37,31

10. Lipiec Gabriel                   0:37,81

11. Ziemkowski Szymon        0:38,98

12. Antczak Szymon              0:41,01

13. Jaraczewski Filip              0:41,10

14. Bartyś Wojciech               0:43,36

15. Czarnecki Michał              0:53,68

  

50 m stylem grzbietowym klasa I

 

Dziewczęta

 

1. Litoborska Julia                 0: 58,03

2. Kordalska Maja                 0:58,28

3. Bryksy Marcelina               1:03,48

4. Eliszewska Klara                1:06,55

5. Adamek Natalia                 1:14,73

6. Perkowska Karolina           1:15,71

7. Piwowarek Lena                 1:17,20

8. Rudnicka Maja                     1;22,42

9. Rasmussen Natasza            2:01,45

 

Chłopcy

 

1. Stachowiak Wiktor             0:59,36

2. Andruszkiewicz Borys        1:01,07

3. Janikowski Leon                1:01,09

4. Świderski Aleksander         1:07,34

5. Koziński Szymon               1:16,74

6. Jarzębowski Hubert            1:17,40

7. Piguła Mateusz                   1:26,26

8. Tworek Cyprian                   1:39,39

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-06-11 10:43:17