Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14, 15 i 16 letnich

 Wyniki

 

 

Miejsce

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Konkurencja

 

Czas

 

Trener

 

Rekord Polski Juniorów 14 - letnich

 

I

Maria Szczepańska

 

4 x 100 m st. dowolnym

 

4:05,28

Mikołaj Wilczek

Wiktoria Celmer

Mikołaj Wilczek

Agata Czechyra

Mikołaj Wilczek

Iga Krzysztofiak

Grzegorz Płóciniak

II

Maria Szczepańska

50 m st. dowolnym

0:27,27

Mikołaj Wilczek

IV

Wiktoria Celmer

50 m st. motylkowym

0:29,54

Mikołaj Wilczek

 

IV

Wiktoria Celmer

 

4 x 200 m st. dowolnym

 

9:07,43

Mikołaj Wilczek

Maria Szczepańska

Mikołaj Wilczek

Agata Czechyra

Mikołaj Wilczek

 

Iga Krzystzofiak

Grzegorz Płóciniak

V

Maria Szczepańska

100 m st. dowolnym

1:01,28

Mikołaj Wilczek

 

V

Piotr Lesicki

 

4 x 100 m st. dowolnym

 

3:48,36

 

Grzegorz Płóciniak

Mikołaj Szukalski

Maksymilian Rybacki

Kacper Dudek

 

VII

Piotr Lesicki

 

4 x 200 m st. dowolnym

 

8:24,64

 

Grzegorz Płóciniak

Kacper Dudek

Maksymilian Rybacki

Mikołaj Szukalski

 

VII

Wojciech Wiatr

 

4 x 100 m st. zmiennym

 

4:06,40

 

Elżbieta Krakowiak

Antoni Solarski

Szymon Kupracz

Marcel Wytyk

VII

Emilia Łukaszewicz

100 m st. dowolnym

1:00,50

Elżbieta Krakowiak

VII

Wojciech Wiatr

100 m st. grzbietowym

1:00,84

Elżbieta Krakowiak

 

VIII

Krzysztof Łuczak

 

4 x 100 m st. zmiennym

 

4:19,54

 

Grzegorz Płóciniak

Maksymilian  Rybacki

Mikołaj Szukalski

Kacper Dudek

 

IX

Jakub Wojciechowski

 

4 x 200 m st. dowolnym

 

8:20,88

 

Elżbieta Krakowiak

Marcel Wytyk

Wojciech Wiatr

Antoni Solarski

X

Zuzanna Sobiak

400 m stylem zmiennym

5:15,35

Grzegorz Płóciniak

XI

Agata Czechyra

100 m st. dowolnym

1:01,25

Elżbieta Krakowiak

XI

Zuzanna Sobiak

200 m st. zmiennym

2:30,21

Grzegorz Płóciniak

XI

Antoni Solarski

400 m st. zmiennym

4:48,34

Elżbieta Krakowiak

XI

Antoni Solarski

100 m st. klasycznym

1:08,58

Elżbieta Krakowiak

VI

Wojciech Wiatr

200 m st. grzbietowym

2:11,89

Elżbieta Krakowiak

XII

Emilia Łukaszewicz

50 m st. dowolnym

0:28,34

Elżbieta Krakowiak

XII

Mikołaj Szukalski

200 m st. motylkowym

2:14,88

Grzegorz Płóciniak

 

XII

Antoni Solarski

 

4 x 100 m st. dowolnym

 

3:47,37

 

Elżbieta Krakowiak

Marcel Wytyk

Sebastian Urbaniak

Wojciech Wiatr

XIII

Tytus Dopierała

400 m st. zmiennym

5:08,90

Grzegorz Płóciniak

XIII

Wojciech Wiatr

50 m st. grzbietowym

0:28,89

Elżbieta Krakowiak

XIV

Iga Krzysztofiak

100 m st. grzbietowym

1:11,30

Grzegorz Płóciniak

 

XIV

Iga Krzysztofiak

 

4 x 100 m st. zmiennym

 

4:52,18

Grzegorz Płóciniak

Maria Szczepańska

Mikołaj Wilczek

Wiktoria Celmer

Mikołaj Wilczek

Agata Czechyra

Mikołaj Wilczek

 

 

      XIV

Mateusz Wojtkowiak

 

4 x 200 m st. dowolnym

 

9:12,57

Mikołaj Wilczek

Mikołaj Bąkowski

Mikołaj Wilczek

Tytus Dopierała

Grzegorz Płóciniak

Dominik Soiński

Mikołaj Wilczek

XV

Emila Łukaszewicz

200 m stylem dowolnym

2:13,89

Elżbieta Krakowiak

XV

Zuzanna Sobiak

200 m st. motylkowym

2:33,64

Grzegorz Płóciniak

 

XV

Jakub Wojciechowski

 

4 x 100 m st. dowolnym

 

3:57,12

 

Elżbieta Krakowiak

Jakub Juskowiak

Adam Słojewski

Szymon Kupracz

XV

Maksymilian Rybacki

400 m st. zmiennym

5:00,42

Grzegorz Płóciniak

XVII

Mikołaj Szukalski

100 m st. motylkowym

1:01,19

Grzegorz Płóciniak

XVII

Wiktoria Król

200 m st. grzbietowym

2:34,71

Elżbieta Krakowiak

XVII

Szymon Kupracz

50 m st. motylkowym

0:26,83

Elżbieta Krakowiak

XVII

Kacper Dudek

100 m st. dowolnym

0:56,51

Grzegorz Płóciniak

XVIII

Kacper Dudek

50 m st. dowolnym

0:25,96

Grzegorz Płóciniak

 

XVIII

Tytus Dopierała

 

4 x 100 m st. dowolnym

 

4:11,49

Grzegorz Płóciniak

Mateusz Wojtkowiak

Mikołaj Wilczek

Krzysztof Szukała

Mikołaj Wilczek

Mikołaj Bąkowski

Mikołaj Wilczek

 

XVIII

Mateusz Wojtkowiak

 

4 x 100 m st. zmiennym

 

4:46,48

Mikołaj Wilczek

Ignacy Zachwieja

Mikołaj Wilczek

Tytus Dopierała

Grzegorz Płóciniak

Mikołaj Bąkowski

Mikołaj Wilczek

XX

Iga Krzysztofiak

200 m st. zmiennym

2:45,49

Grzegorz Płóciniak

XX

Piotr Lesicki

200 m st. motylkowym

2:19,54

Grzegorz Płóciniak

 

 

 

 

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-07-16 19:01:19