Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Szkolna Liga Pływacka klas drugich i trzecich.

 Wyniki

 

 

Klasa II

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

 

1. Maja Kordalska                   0:55,98

2. Julia Litoborska                 0:59,32

3. Klara Eliszewska                1:08,26

4. Natalia Adamek                 1:10,64

5. Hanna Żuk                          1:15,51

6. Łucja Pawlak                       1:16,52

7. Maja Rudnicka                    1:16,60

8. Karolina Perkowska            1:22,22

9. Natasza Rasmussen           1:41,92

 

50 m stylem grzbietowym chłopców

 

1. Wiktor Stachowiak            0:54,85

2. Borys Andruszkiewicz        0:57,19

3. Leon Janikowski                 1:01,70

4. Franciszek Cichy                1:02.88

5. Hubert Jarzębowski          1:06,61

6. Mateusz Piguła                   1:06,80

7. Aleksander Świderski        1:08,54

8. Szymon Koziński                1:09,54

9. Antoni Śledzianowski         1:11,12

10. Cyprian Tworek                1:13,83

11. Mateusz Sianowski           1:13,98

 

Klasa III

50 m stylem klasycznym dziewcząt rocznik 2008

1. Maja Nowak                        0:53,86

2. Zofia Budna                       0:54,85

3. Marta Pachciarek              0:56,32

4. Julia Szaj                          1:06,65

 

50 m stylem klasycznym chłopców rocznik 2008

1. Franciszek Jabkowski 0:57,39

2. Bruno Borkowski                 0:58,82

3. Aleksander Eliszewski       0:59,42

4. Jan Wiśniewski                  1:03,19

5. Michał Sadlak                    1:04,26

6. Mikołaj Rudnicki                 1:04,83

7. Maciej Gomoła                   1:07,80

8. Filip Niechwiadowicz         1:09,16

9. Borys Szafrański               1:09,35

10. Wojciech Andrzejewski   1:10,02

11. Oskar Trzaska                  1:10,92

12. Gabriel Lipiec                   1:13,56

 

50 m stylem klasycznym dziewcząt rocznik 2009

 

1. Patrycja Gryko                   0:53,20

2. Martyna Glapa                   0:57,76

3. Oliwia Nowaczyk                1:00,55

4. Marika Gromadecka           1:00,76

5. Dorota Goździewska          1:01,46

6. Maria Chałupka                  1:02,96

7. Zofia Kudła                        1:06,02

8. Julia Tacik                         1:06,51

9. Lena Kasica                        1:07,39

10. Michalina Mąka                1:09,07

11. Agata Braeuer                  1:16,53

 

50 m stylem klasycznym chłopców rocznik 2009

 

1. Sebastian Duszak               0:50,36

2. Wiktor Wojtkowiak           0:53,74

3. Kacper Mizgalski                0:56,22

4. Mikołaj Pietrasik                0:58,67

5. Bartosz Chruściel              1:00,40

6. Olivier Malendowski          1:01,48

7. Antoni Bartosik                  1:01,89

8. Filip Maćkowiak                  1:02,10

9. Wiktor Kupiński                 1:06,30

10. Olaf Stolarczyk               1:10,60

11. Franciszek Bubak              1:12,26

12. Konrad Walkowiak            1:14,11

13. Szymon Antczak               1:14,15

14. Jan Aleksandrowicz         1:14,79

15. Jakub Wojciechowski      1:17,06

16. Adrian Kosicki                  1:18,55

17. Szymon Knosala                1:20,06

18. Wojciech Bartyś              1:22,05

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-10-28 11:22:28