Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Puchar Sprintu Night&Lights 2017

 Wyniki

W finale na 50 m stylem motylkowym w roczniku 2003 - 2004

 

I miejsce zajęła Wiktoria Celemer 0:29,38

V miejsce zajęła Maria Szczepańska 0:30,38

 

IX miejsce zajął Tytus Dopierała 0:29,63

 

W finale na 50 m stylem grzbietowym w roczniku 2003 - 2004

 

III miejsce zajęła Wiktoria Celemer 0:32,44

VII miejsce zajęła Agata Czechyra 0:33,17

 

II miejsce zajął Kacper Matysiak 0:30,59

 

W finale na 50 m stylem grzbietowym w roczniku 2000 - 2002

 

X miejsce zajęła Karolina Kuflińska 0:36,88

 

VII miejsce zajął Krzysztof Łuczak 0:31,41

 

W finale na 50 m stylem klasycznym w roczniku 2005 - 2006

 

VII miejsce zajął Jan Andrzejewski 0:41,24

 

 

W finale na 50 m stylem klasycznym w roczniku 2003 - 2004

 

VI miejsce zajęła Klaudia Najdek 0:37,20

 

I miejsce zajął Oliwier Cichocki 0:32,79

VI miejsce zajął Tytus Dopierała 0:34,47

 

W finale na 50 m stylem dowolnym w roczniku 2003 - 2004

I miejsce zajęła Maria Szczepańska 0:27,78

VII miejsce zajęła Agata Czechyra 0:29,38

X miejsce zajęła Iga Krzystofiak 0:29,84

 

X miejsce zajął Kacper Matysiak 0:28,36

 

W finale na 50 m stylem dowolnym w roczniku 2000 - 2002

 

VI miejsce zajęła Maja Kopańska 0:29,51

VIII miejsce zajęła Zuzanna Sobiak 0:30,19

 

VII miejsce zajął Mikołaj Szukalski 0:26,25

VIII miejsce zajął Kacper Dudek 0:26,37


W finale na 100 m stylem motylkowym w roczniku 2003 - 2004

 

I miejsce zajęła Wiktoria Celemer 1:06,97

X miejse zajęła Nicole Hirsch 1:14,55

 

V miejsce zajął Tytus Dopierała 1:06,90

IX miejsce zajął Ignacy Zachwieja 1:12,13

X miejsce zajął Tytus Trafas 1:15,32


 W finale na 100 m stylem motylkowym w roczniku 2000 - 2002

 

VI miejsce zajęła Zuzanna Sobiak 1:10,29

 

X miejsce zajął Mikołaj Szukalski 1:03,09

 

W finale na 100 m stylem grzbietowym  w roczniku 2003 - 2004

 

II miejsce zajęła Maria Szczepańska 1:10,64

IV miejsce zajęła Iga Krzysztofiak 1:12,67

VII miejsce zajęła Agata Czechyra 1:13,88

 

III miejsce zajął Kacper Matysiak 1:06,94

VI miejsce zajał Gustaw Warzocha 1:08,80

 

 

W finale na 100 m stylem grzbietowym w roczniku 2000 - 2002

 

VIII miejsce zajęła Karolina Kuflińska 1:20,08

 

VIII miejsce zajął Krzystzof Łuczak 1:08,15

 

W finale na 100 m stylem klasycznym w roczniku 2003 - 2004

 

X miejsce zajęła Klaudia Najdek 1:28,30

 

II miejsce zajął Oliwier Cichocki 1:13,03

VII miejsce zajął Tytus Dopierała 1:17,52

 

W finale na 100 m stylem klasycznym w roczniku 2000 - 2002

 

V miejsce zajęła Maja Kopańska 1:23,55

 

IX miejsce zajął Norbrt Kubiak 1:17,76


W finale na 100 m stylem dowolnym w roczniku 2003 - 2004

 

I miejsce zajęła Maria Szczepańska 1:00,81

III miejsce zajęła Wiktoria Celemr 1:02,38

VIII miejsce zajęła Agata Czechyra 1:04,13

IX miejsce zajęła Iga Krzysztofiak 1:05,15

 

IV miejsce zajął Tytus Trafas 1:00,33

 

W finale na 100 m stylem dowolnym w roczniku 2000 - 2002

 

III miejsce zajęła Zuzanna Sobiak 1:04,96

IX miejsce zajęła Maja Kopańska 1:06,47

 

V miejsce zajęął Kacper Dudek 0:57,23

VIII miejsce zajął Mikołaj Szukalski 0:58,01

X miejsce zajął Maksymilian Rybacki 0:59,01

 

Szczególowe wyniki znajdują się na stronie: megatiming

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-11-11 19:57:25