Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Rekordy szkoły 2012

REKORDY KOBIETY

styl : dowolny

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Joanna

Anczykowska 78\'

0:27,10

Joanna

Anczykowska

78\'

0:27,10

Alicja

Taczała

96\'

0:27,78

Alicja

Taczała

96\'

0:27,94

Kornelia

Trafas

99\'

0:30,89

Sylwia

Ciesielska

95\'

0:32,38

Hanna

Widła

99\'

0:34,80

100m

Katarzyna Kasperek

96\'

0:58,50

Katarzyna Kasperek

96\'

0:58,48

Katarzyna Kasperek

96\'

0:59,54

Alicja

Taczała

96\'

0:59,83

Kornelia Trafas

99\'

1:04,65

Kornelia Trafas

99\'

1:12,54

Kornelia

Trafas

99\'

1:26,34

200m

Joanna

Anczykowska 78\'

2:03,20

Joanna

Anczykowska

78\'

2:03,20

Katarzyna Kasperek

96’

2:06,36

Alicja

Taczała

96\'

2:08,64

Katarzyna

Kasperek

96\'

2:20,78

Sylwia

Ciesielska

95\'

2:37,35

Kornelia

Trafas

99\'

3:01,55

400m

Katarzyna Kasperek

96\'

4:18,44

Katarzyna Kasperek

96\'

4:18,44

Katarzyna

Kasperek

96\'

4:24,88

Katarzyna

Kasperek

96\'

4:31,09

Kornelia Trafas

99\'

4:58,89

   

800m

Aleksandra

Bernat

90\'

8:49,98

Katarzyna Kasperek

96\'

8:50,60

Katarzyna

Kasperek

96\'

9:04,64

Katarzyna

Kasperek

96\'

9:23,76

Aisza

Piechowiak

97\'

10:29,93

   

4x100m

Cieślak Kasperek Skowrońska Wlizło

96’

4:03,87

Cieślak Kasperek Skowrońska Wlizło

96’

4:03,87

Cieślak J. Kasperek K. Skowrońska Taczała A.

96’

4:10,38

Cieślak J.

Kasperek K.

Skowrońska

Taczała A.

96’

4:10,38

Urbaniak Walczak Piechowiak Mendowska 97\'

4:39,26

   

 

styl : klasyczny

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Claudia Wójcik

97\'

0:34,41

Claudia Wójcik

96\'

0:34,41

Beata

Kaszuba

72\'

0:35,10

Paulina

Dratwa

77\'

0:36,56

Claudia

Wójcik

97\'

0:37,93

Katarzyna

Warnke

 

0:42,44

Karolina

Stęsik

97\'

0:47,57

100m

Beata

Kaszuba

72\'

1:12,70

Beata

Kaszuba

72\'

1:12,70

Beata

Kaszuba

72\'

1:14,30

Paulina

Dratwa

77\'

1:17,40

Claudia

Wójcik

97\'

1:22,65

Hanna

Widła

99\'

1:33,17

Natalia

Meller

91\'

1:45,08

200m

Beata

Kaszuba

72\'

2:34,75

Beata

Kaszuba

72\'

2:34,75

Beata

Kaszuba

72\'

2:42,30

Paulina

Dratwa

77\'

2:46,60

Claudia

Wójcik

97\'

2:57,73

Barbara

Walczak

94\'

3:20,97

Ludmiła

Niemir

90\'

3:49,20

 

styl : grzbietowy

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Sylwia

Ciesielska

95’

0:29,15

Joanna Cieślak

96’

0:29,46

Sylwia

Ciesielska

96’

0:30,30

Alicja

Taczała

96\'

0:31,76

Hanna

Widła

99\'

0:33,85

Hanna

Widła

99\'

0:38,76

Angelika

Urbaniak

97\'

0:44,74

100m

Joanna

Cieślak

96\'

1:01,792

Joanna

Cieślak

96\'

1:02,25

Joanna

Cieślak

96\'

1:04,39

Alicja

Taczała

96\'

1:06,72

Hanna

Widła

99\'

1:12,31

Zofia

Cabaj

95\'

1:18,46

Hanna

Widła

99\'

1:28,30

200m

Joanna

Cieślak

96’

2:11,62

Joanna

Cieślak

96’

2:11,61

Joanna

Cieślak

96’

2:16,85

Katarzyna

Kasperek

96\'

2:24,91

Ewa

Wojciechowsk 85\'

2:37,50

Zofia

Cabaj

95\'

2:48,84

Hanna

Widła

99\'

3:16,55

 

styl : motylkowy

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Sylwia

Cieslieska

95’

0:29,74

Paulina

Stefaniak

94’

0:29,97

Paulina

Stefaniak

94’

0:30,62

Kornelia

Trafas

99\'

0:31,38

Hanna

Widła

99\'

0:33,32

Sylwia

Ciesielska

95\'

0:35,52

Hanna

Widła

99\'

0:41,38

100m

Sylwia

Ciesielska

95’

1:03,99

Paulina

Stefaniak

94’

1:05,84

Sylwia

Ciesielska

95’

1:06,83

Joanna

Cieślak

96\'

1:11,83

Paulina

Mendowska

97\'

1:14,42

Hanna

Widła

99\'

1:269,20

Joanna

Stachowiak

 

2:02,00

200m

Joanna

Cieślak

96\'

2:18,65

Paulina

Mendowska

97\'

2:25,70

Dorota

Franek

 

2:30,80

Magda

Jackowska

76\'

2:35,20

Paulina

Mendowska

97\'

2:43,41

   

 

styl : zmienny

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

 

100m

Sylwia

Ciesielska

95’

1:04,23

Sylwia

Ciesielska

95’

1:04,92

Katarzyna

Kasperek

96’

1:08,40

Sylwia

Ciesielska

95’

1:10,41

Paulina

Mendowska

97\'

1:13,02

Sylwia

Ciesielska

95\'

1:20,55

Hanna

Widła

99\'

1:31,72

 

200m

Sylwia

Ciesielska

95’

2:19,05

Sylwia

Ciesielska

95’

2:20,15

Sylwia

Ciesielska

95’

2:25,40

Joanna

Cieślak

96\'

2:28,70

Paulina

Mendowska

97\'

2:34,74

Sylwia

Ciesielska

95\'

2:52,58

 

 

400m

Joanna

Cieślak

95’

4:51,09

Sylwia

Ciesielska

95’

4:54,93

Sylwia

Ciesielska

95’

4:54,93

Joanna

Cieślak

96\'

5:14,85

Paulina

Mendowska

97\'

5:35,51

   

 

4x100m

Strugała

Ciesielska

Radzik

Sobolewska

95’

4:30,29

Cecere

Wójcik

Mendowska

Filipiak

97’

4:37,79

Cecere

Wójcik

Mendowska

Filipiak

97’

4:37,79

Taczała A. Kasperek

Cieślak

Skowrońska.

96’

4:50,77

Urbaniak A.

Wójcik C.

Mendowska P.

Walczak K.

97\'

5:11,25

   

 

 

 

REKORDY MĘŻCZYŹNI

styl : dowolny

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Jan

Chrościński

96\'

0:23,64

Remigiusz

Wiatrowski

96’

0:24,63

Remigiusz

Wiatrowski

96’

0:25,65

Remigiusz

Wiatrowski

96’

0:25,89

Szymon

Kubot

97\'

0:27,47

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:30,22

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:32,17

100m

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:52,42

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:53,91

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:54,90

Remigiusz

Wiatrowski

96’

0:57,05

Remigiusz

Wiatrowski

96

1:01,51

Tomasz

Śron

89’

1:07,20

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

1:15,36

200m

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

1:54,32

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

1:57,85

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

1:59,70

Remigiusz

Wiatrowski

96’

2:03,69

Remigiusz

Wiatrowski

96’

2:15,01

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

2:28,29

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

2:42,55

400m

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

4:04,53

Maciej

Soszyński

71\'

4:12,90

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

4:16,94

Remigiusz

Wiatrowski

96

4:21,11

Remigiusz

Wiatrowski

96

4:42,85

 

 

800m

Jan

Urbaniak

95\'

8:41,00

Przemysław

Isalski

82\'

8:41,00

Oskar

Owczarek

 85\'

8:55,10

Remigiusz

Wiatrowski

 96

9:06,89

Remigiusz

Wiatrowski

96

9:53,07

 

 

1500m

Jan Urbaniak

95\'

16:00,59

Ziemowit Sokołowski

97\'

16:38,11

Wojciech

Kabaciński

73\'

17:02,60

Wojciech

Kabaciński

73\'

18:11,50

Lesław

Olkiewicz

76\'

19:36,50

 

 

4x100

m

Wiatrowski

Kościelak

Chrościński

Hadaś

96’

3:30,99

Hadaś

Chrościński

Kośćielak

Wiatrowski

96’

3:48,54

Hadaś

Chrościński

Kośćielak

Wiatrowski

96’

3:59,72

Horała D.

Chrościński

Bień K.

Wiatrowski

96’

4:03,33

Bień K.

Chrościński

Horała D.

Wiatrowski

96’

4:22,00

Hadaś M.

Bień K.

Chrościński

Wiatrowski

96’

4:45,45

 

 

 

styl : klasyczny

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Jan

Chrościński

96\'

0:28,71

Wojciech

Bachowski

93\'

0:30,05

Wojciech

Bachowski

93\'

0:31,27

Jan

Chrościński

96’

0:32,82

Jan

Chrościński

96’

0:33,80

Jan

Chrościński

96’

0:39,92

Łukasz

Nieczyporowski 97’

0:46,07

100m

Wojciech

Bachowski

93\'

1:04,51

Wojciech

Bachowski

93\'

1:04,51

Wojciech

Bachowski

93\'

1:07,10

Wojciech

Bachowski

93\'

1:11,45

Jan

Chrościński

96’

1:15,62

Jan

Chrościński

96’

1:26,80

Andrzej

Strzeszyński

92’

1:41,24

200m

Wojciech

Bachowski

93\'

2:19,91

Wojciech

Bachowski

93\'

2:19,91

Wojciech

Bachowski

93\'

2:26,16

Wojciech

Bachowski

93\'

2:37,27

Jan

Chrościński

96

2:46,88

Jan

Chrościński

96

3:13,28

Maciej

Stankowski

3:43,54

 

styl: grzbietowy

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Adam

Kościelak

96\'

0:27,08

Szymon

Kubot

97\'

0:28,50

Mikołaj

Osuch

90\'

0:29,41

Wojciech

Kiszka

84\'

0:30,22

Wojciech

Kiszka

84\'

0:32,14

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:35,91

Albert

Warzocha

01\'

0:38,76

100m

Adam

Kościelak

96\'

0:59,53

Rafał

Szukała

71\'

1:00,07

Rafał

Szukała

71\'

1:02,80

Wojciech

Kiszka

84\'

1:05,40

Wojciech

Kiszka

84\'

1:10,65

Jakub

Osuch

91\'

1:18,99

Piotr

Gomoła

93\'

1:31,21

200m

Adam

Kościelak

96\'

2:06,23

Ziemowit

Sokołowski

97\'

2:08,35

Oskar

Owczarek

85\'

2:15,01

Wojciech

Kiszka

84\'

2:21,69

Wojciech

Kiszka

84\'

2:32,17

Arkadiusz

Raducki

97\'

2:51,32

Arkadiusz

Raducki

97\'

3:17,69

 

 

styl : motylkowy

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

50m

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:26,22

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:26,40

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:27,43

Szymon

Kubot

97’

0:28,98

Szymon

Kubot

97\'

0:29,44

Albert

Warzocha

01\'

0:33,37

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

0:36,91

100m

Arkadiusz

Osses

85\'

0:58,01

Rafał

Szukała

71\'

0:58,10

Rafał

Szukała

71\'

0:59,80

Remigiusz

Wiatrowski

96

1:05,40

Szymon

Kubot

97\'

1:07,43

Łukasz

Michalak 93\'

1:20,15

Paweł

Okulicz

91\'

1:56,80

200m

Arkadiusz

Osses

95\'

2:06,45

Marek

Klechamer

72\'

2:11,51

Maciej

Koperski

72\'

2:15,20

Marek

Klechamer

72\'

2:32,10

Marek

Klechamer

72\'

2:41,50

   

 

 

styl: zmienny

 

KLASA III Gimnazjum

KLASA II Gimnazjum

KLASA I Gimnazjum

KLASA VI

KLASA V

KLASA IV

KLASA III

100m

Wojciech

Bachowski

93\'

1:00,64

Wojciech

Bachowski

93\'

1:00,64

Mikołaj

Osuch

90\'

1:05,28

Remigiusz

Wiatrowski

96

1:06,62

Mikołaj

Osuch

90\'

1:10,32

Tomasz

Śron

89’

1:19,15

Remigiusz

Wiatrowski

96\'

1:25,37

200m

Arkadiusz

Osses

95\'

2:08,08

Arkadiusz

Raducki

97\'

2:13,66

Mikołaj

Osuch

90\'

2:17,32

Mikołaj

Osuch

90\'

2:25,51

Mikołaj

Osuch

90\'

2:35,23

Albert

Warzocha

01\'

2:48,80

 

400m

Arkadiusz

Osses

95\'

4:30,97

Arkadiusz

raducki

97\'

4:37,13

Arkadiusz

Osses

95\'

4:51,74

Mikołaj

Osuch

90\'

5:13,44

Mikołaj

Osuch

90\'

5:30,74

   

4x100m

Kościelak

Chrościński

Wiatrowski

Hadaś

96’

3:52,21

Jankowski J.

Bachowski

Michalak Ł.

Gomoła P.

93’

4:04,63

Kościelak

Chrościński

Wiatrowski

Hadaś

96’

4:16,03

Kościelak A

Chrościński

Wiatrowski

Horała D.

96\'

4:31,05

Raducki A.

Nieczyporowski

Kubot Sz.

Kostecki B.

97

4:53,32

Bień K.

Chrościński

Wiatrowski

Hadaś M.

96’

5:27,64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2012-07-02 21:06:16