Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 16 lat

Paulina Mendowska

finał A    VII miejsce na 200 m st. zmiennym 2:29,12

 

Natalia Wiśniewska

finał A    IV miejsce na 100 m st. klasycznym  1:12,51

finał A    IV miejsce na 200 m st. klasycznym 2:35,76

finał A    V miejsce na 400 m st. zmiennym  5:11,92

finał A    V miejsce na 100 m st. zmiennym   1:07,34

finał A    VII miejsce na 50 m st. klasycznym 0:33,83

 

Caludia Wójcik

finał A     VIII miejsce na 400 m st. zdowolnym 4:37,39

finał B     XV miejsce na 50 m st. dowolnym 0:28,28

 

Natalia Cecere  

finał A    VI miejsce 50 m st. grzbietowym 0:30,78

finał A    V miejsce na 100 m st. grzbietowym   1:06,02

finał A    VIII miejsce na 200 m st. grzbietowym  2:23,83

finał B    XIII miejsce na 200 m st. zmiennym 2:30,40

 

Szymon Kubot

finał A   V miejsce na 50 m st. motylkowym 0:25,76

finał A   V miejsce na 100 m st. motylkowym  0:57,19

finał A   VII miejsce na 200 m st. motylkowym 2:10,77

 

Ziemowit Sokołowski

finał A   IV miejse na 200 m st. grzbietowym  2:05,15

finał B    IX miejsce na 1500 m st. dowolnym   16:38,52

finał B    XIV miejsce na 400 m st. dowolnym 4:12,42

 

Arkadiusz Raducki

finał A   IV miejsc na 400 m st. zmiennym  4:35,00

finał B     XVI miejsce  na 200 m st. motylkowym 2:15,84

 

Piechowiak Aisza

finał A   VII miejsce na 200 m st. motylkowym  2:29,11

finał B   XII miejsce 100 m st. motylkowym 1:08,61

 

Łukasz Nieczyporowski

finał A     IV miejsce na 200 m st. klasycznym 2:22,38

finał A     V miejsce   na 100 m st. klasycznym 1:05,91

finał B    XI miejsce  na 50 m st. klasycznym 0:31,03

 

Katarzyna Walczak

finał B   XIII miejsce na 400 m st. zmiennym   5:27,55

finał B    XIII miejsce na 800 m st. dowolnym 9:36,19

 

 

Małgorzata Jagodzińska

Finał B    XI miejsce na 200 m st. motylkowym    2:39,87

 

Sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym    V miejsce 9:06,26

Natalia Cecere, Katarzyna Walczak, Paulina Mendowska i Claudia Wójcik

 

sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym   VII miejsce   4:08,17

Natalia Wisniewska, Natalia Cecere, Paulina Mendowska i Claudia Wójcik

 

sztafeta 4 x 200 m st. dowolnym    VIII miejsce 8:13,13

Ziemowit Sokołowski, Arkadiusz Raducki, Łukasz Nieczyporowski i Szymon Kubot

 

sztafeta 4 x 100 m st. dowolnym   XII miejsce  3:45,24

Łukasz Nieczyporowski, Arkadiusz Raducki, Ziemowit Sokołowski i Szymon Kubot

 

 

Wyniki na stronie: http://live.omegatiming.eu/wisnia/2013/03_10_gliwice/index.html

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2013-03-08 14:14:11