Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Rekordy szkoły w pływaniu

REKORDY KOBIETY
styl : dowolny
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Joanna
Anczykowska 78'
0:27,10
Joanna
Anczykowska
78'
0:27,10
Alicja
Taczała
96'
0:27,94
Alicja
Taczała
96'
0:27,94
Paulina
Mendowska
97'
0:30,89
Sylwia
Ciesielska
95'
0:32,38
Hanna
Widła
99'
0:34,80
100m
Joanna
Anczykowska 78'
0:58,50
Joanna
Anczykowska
78'
0:58,50
Alicja
Taczała
96'
0:59,83
Alicja
Taczała
96'
0:59,83
Katarzyna
Kasperek
96'
1:07,02
Natalia
Meller
91'
1:16,35
Kornelia
Trafas
99'
1:26,34
200m
Joanna
Anczykowska 78'
2:03,20
Joanna
Anczykowska
78'
2:03,20
Sylwia
Ciesielska
95’
2:08,45
Alicja
Taczała
96'
2:08,64
Katarzyna
Kasperek
96'
2:20,78
Sylwia
Ciesielska
95'
2:37,35
Kornelia
Trafas
99'
3:01,55
400m
Aleksandra
Bernat
90'
4:20,23
Joanna
Anczykowska
78'
4:21,00
Katarzyna
Kasperek
96'
4:31,09
Katarzyna
Kasperek
96'
4:31,09
Paulina
Mendowska
97'
5:02,29
800m
Aleksandra
Bernat
90'
8:49,98
Joanna
Anczykowska
78'
9:11,00
Katarzyna
Kasperek
96'
9:34,63
Katarzyna
Kasperek
96'
9:23,76
Aisza
Piechowiak
97'
10:29,93
4x100m
Cieślak J.
Kasperek K
Skowrońska
Taczała A.
96’
4:10,38
Cieślak J.
Kasperek K.
Skowrońska
Taczała A.
96’
4:10,38
Urbaniak A.
Walczak K.
Piechowiak A.
Mendowska
97'
4:39,26
styl : klasyczny
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Beata
Kaszuba
72'
0:34,45
Beata
Kaszuba
72'
0:34,45
Beata
Kaszuba
72'
0:35,10
Paulina
Dratwa
77'
0:36,56
Claudia
Wójcik
97'
0:37,93
Katarzyna
Warnke
0:42,44
Karolina
Stęsik
97'
0:47,57
100m
Beata
Kaszuba
72'
1:12,70
Beata
Kaszuba
72'
1:12,70
Beata
Kaszuba
72'
1:14,30
Paulina
Dratwa
77'
1:17,40
Claudia
Wójcik
97'
1:22,65
Monika
Herzog
87'
1:35,48
Natalia
Meller
91'
1:45,08
200m
Beata
Kaszuba
72'
2:34,75
Beata
Kaszuba
72'
2:34,75
Beata
Kaszuba
72'
2:42,30
Paulina
Dratwa
77'
2:46,60
Claudia
Wójcik
97'
2:57,73
Barbara
Walczak
94'
3:20,97
Ludmiła
Niemir
90'
3:49,20
styl : grzbietowy
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Paulina
Stefaniak
94’
0:31,04
Paulina
Stefaniak
94’
0:31,04
Sylwia
Ciesielska
96’
0:31,16
Alicja
Taczała
96'
0:31,76
Katarzyna
Kasperek
96'
0:35,54
Zofia
Cabaj
95'
0:39,22
Angelika
Urbaniak
97'
0:44,74
100m
Alicja
Taczała
96'
1:06,72
Alicja
Taczała
96'
1:06,72
Alicja
Taczała
96'
1:06,72
Alicja
Taczała
96'
1:06,72
Ewa
Wojciechowsk
85'
1:12,94
Zofia
Cabaj
95'
1:18,46
Hanna
Widła
99'
1:28,30
200m
Sylwia
Ciesielska
95’
2:23,45
Sylwia
Ciesielska
95’
2:23,45
Sylwia
Ciesielska
95’
2:23,45
Katarzyna
Kasperek
96'
2:24,91
Ewa
Wojciechowsk 85'
2:37,50
Zofia
Cabaj
95'
2:48,84
Hanna
Widła
99'
3:16,55
styl : motylkowy
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Paulina
Stefaniak
94’
0:29,97
Paulina
Stefaniak
94’
0:29,97
Paulina
Stefaniak
94’
0:30,62
Katarzyna
Kasperek
96'
0:31,81
Paulina
Mendowska
97'
0:33,38
Sylwia
Ciesielska
95'
0:35,52
Hanna
Widła
99'
0:41,38
100m
Paulina
Stefaniak
94’
1:05,84
Paulina
Stefaniak
94’
1:05,84
Sylwia
Ciesielska
95’
1:06,83
Joanna
Cieślak
96'
1:11,83
Paulina
Mendowska
97'
1:14,42
Olga
Dobrzykowska
85'
1:29,60
Joanna
Stachowiak
2:02,00
200m
Patrycja
Białas
90'
2:26,64
Patrycja
Białas
90'
2:26,64
Dorota
Franek
2:30,80
Magda
Jackowska
76'
2:35,20
Paulina
Mendowska
97'
2:43,41
styl : zmienny
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
100m
Sylwia
Ciesielska
95’
1:09,25
Sylwia
Ciesielska
95’
1:09,25
Sylwia
Ciesielska
95’
1:09,25
Sylwia
Ciesielska
95’
1:10,41
Paulina
Mendowska
97'
1:13,02
Sylwia
Ciesielska
95'
1:20,55
Hanna
Widła
99'
1:31,72
200m
Sylwia
Ciesielska
95’
2:25,40
Sylwia
Ciesielska
95’
2:25,40
Sylwia
Ciesielska
95’
2:25,40
Joanna
Cieślak
96'
2:28,70
Paulina
Mendowska
97'
2:34,74
Sylwia
Ciesielska
95'
2:52,58
400m
Sylwia
Ciesielska
95’
4:54,93
Sylwia
Ciesielska
95’
4:54,93
Sylwia
Ciesielska
95’
4:54,93
Joanna
Cieślak
96'
5:14,85
Paulina
Mendowska
97'
5:35,51
4x100m
Mendowska
Zawieja D.
Stefaniak P.
Bamber W.
95’
4:39,54
Taczała A.
Kasperek
Cieślak J.
Skowrońska
97’
4:50,77
Taczała A. Kasperek
Cieślak
Skowrońska.
96’
4:50,77
Urbaniak A.
Wójcik C.
Mendowska P.
Walczak K.
97'
5:11,25
REKORDY MĘŻCZYŹNI
styl : dowolny
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Mikołaj
Osuch
90'
0:24,86
Maciej
Soszyński
71’
0:25,10
Remigiusz
Wiatrowski 96
0:25,89
Remigiusz
Wiatrowski 96
0:25,89
Szymon Kubot
97' 0:27,47
Remigiusz
Wiatrowski 96'
0:30,22
Remigiusz
Wiatrowski
96'
0:32,17
100m
Rafał
Szukała
71'
0:54,90
Rafał
Szukała
71'
0:54,90
Rafał
Szukała
71'
0:57,00
Remigiusz
Wiatrowski 96
0:57,05
Remigiusz
Wiatrowski
96
1:01,51
Tomasz
Śron
89’
1:07,20
Remigiusz
Wiatrowski
96'
1:15,36
200m
Maciej
Soszyński
71'
1:58,50
Maciej
Soszyński
71'
1:58,50
Arkadiusz
Osses
95'
2:03,39
Remigiusz
Wiatrowski 96
2:03,69
Remigiusz
Wiatrowski 96
2:15,01
Remigiusz
Wiatrowski 96'
2:28,29
Remigiusz
Wiatrowski
96'
2:42,55
400m
Maciej
Soszyński
71'
4:12,90
Maciej
Soszyński
71'
4:12,90
Oskar
Owczarek 85'
4:18,93
Remigiusz
Wiatrowski 96
4:21,11
Remigiusz
Wiatrowski
96
4:42,85
800m
Przemysław
Isalski
82'
8:41,00
Przemysław
Isalski
82'
8:41,00
Oskar
Owczarek 85'
8:55,10
Remigiusz
Wiatrowski 96
9:06,89
Remigiusz
Wiatrowski
96
9:53,07
1500m
Przemysław
Isalski
82'
16:40,10
Przemysław
Isalski
82'
16:40,10
Wojciech
Kabaciński
73'
17:02,60
Wojciech
Kabaciński
73'
18:11,50
Lesław
Olkiewicz
76'
19:36,50
4x100
m
Gomoła P.
Jankowski J.
Michałowski
Bachowski W
93’
3:48,54
Gomoła P.
Michałowsk
Michalak Ł
Bachowski
93’
3:59,72
Horała D.
Chrościński
Bień K.
Wiatrowski
96’
4:03,33
Bień K.
Chrościński
Horała D.
Wiatrowski
96’
4:22,00
Hadaś M.
Bień K.
Chrościński
Wiatrowski
96’
4:45,45
styl : klasyczny
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Wojciech
Bachowski
93'
0:29,83
Wojciech
Bachowski
93'
0:30,05
Wojciech
Bachowski 93'
0:31,27
Jan
Chrościński
96’
0:32,82
Jan
Chrościński
96’
0:33,80
Jan
Chrościński
96’
0:39,92
Łukasz
Nieczyporowski 97’
0:46,07
100m
Wojciech
Bachowski
93'
1:04,51
Wojciech
Bachowski
93'
1:04,51
Wojciech
Bachowski 93'
1:07,10
Wojciech
Bachowski 93'
1:11,45
Jan
Chrościński
96’
1:15,62
Jan
Chrościński
96’
1:26,80
Andrzej
Strzeszyński
92’
1:41,24
200m
Wojciech
Bachowski
93'
2:19,91
Wojciech
Bachowski
93'
2:19,91
Wojciech
Bachowski 93'
2:26,16
Wojciech
Bachowski 93'
2:37,27
Jan
Chrościński
96
2:46,88
Jan
Chrościński
96
3:13,28
Maciej
Stankowski
3:43,54
styl: grzbietowy
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Jakub
Osuch
91'
0:28,61
Mikołaj
Osuch
90'
0:29,17
Mikołaj
Osuch
90'
0:29,41
Wojciech
Kiszka
84'
0:30,22
Wojciech
Kiszka
84'
0:32,14
Remigiusz
Wiatrowski 96'
0:35,91
Arkadiusz
Raducki
97'
0:42,22
100m
Jakub
Osuch
91'
0:59,53
Rafał
Szukała
71'
1:00,07
Rafał
Szukała
71'
1:02,80
Wojciech
Kiszka
84'
1:05,40
Wojciech
Kiszka
84'
1:10,65
Jakub
Osuch
91'
1:18,99
Piotr
Gomoła
93'
1:31,21
200m
Mikołaj
Osuch
90'
2:07,00
Jakub
Osuch
91'
2:08,51
Oskar
Owczarek 85'
2:15,01
Wojciech
Kiszka
84'
2:21,69
Wojciech
Kiszka
84'
2:32,17
Arkadiusz
Raducki
97'
2:51,32
Arkadiusz
Raducki
97'
3:17,69
styl : motylkowy
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
50m
Piotr
Kowalik
91'
0:26,68
Wojciech
Bachowski
93'
0:27,17
Piotr
Kowalik 91'
0:28,56
Remigiusz
Wiatrowski
96’
0:29,18
Szymon
Kubot
97'
0:29,44
Remigiusz
Wiatrowski 96'
0:34,14
Remigiusz
Wiatrowski
96'
0:36,91
100m
Rafał
Szukała
71'
0:58,10
Rafał
Szukała
71'
0:58,10
Rafał
Szukała
71'
0:59,80
Remigiusz
Wiatrowski
96
1:05,40
Szymon
Kubot
97'
1:07,43
Łukasz
Michalak 93'
1:20,15
Paweł
Okulicz
91'
1:56,80
200m
Marcin
Paszek
89'
2:10,49
Marek
Klechamer
72'
2:11,51
Maciej
Koperski
72'
2:15,20
Marek
Klechamer
72'
2:32,10
Marek
Klechamer
72'
2:41,50
styl: zmienny
KLASA III Gimnazjum
KLASA II Gimnazjum
KLASA I Gimnazjum
KLASA VI
KLASA V
KLASA IV
KLASA III
100m
Wojciech
Bachowski
93'
1:00,64
Wojciech
Bachowski
93'
1:00,64
Mikołaj
Osuch
90'
1:05,28
Remigiusz
Wiatrowski
96
1:06,62
Mikołaj
Osuch
90'
1:10,32
Tomasz
Śron
89’
1:19,15
Remigiusz
Wiatrowski
96'
1:25,37
200m
Wojciech
Bachowski 93'
2:13,01
Piotr
Gomoła
93'
2:13,78
Mikołaj
Osuch
90'
2:17,32
Mikołaj
Osuch
90'
2:25,51
Mikołaj
Osuch
90'
2:35,23
Remigiusz
Wiatrowski 96'
2:50,86
400m
Wojciech
Bachowski
93'
4:43,29
Wojciech
Bachowski
93'
4:43,29
Arkadiusz
Osses
95'
4:51,74
Mikołaj
Osuch
90'
5:13,44
Mikołaj
Osuch
90'
5:30,74
4x100m
Jankowski J
Bachowski
Michalak Ł
Gomoła P.
93’
4:01,90
Jankowski J.
Bachowski
Michalak Ł.
Gomoła P.
93’
4:04,63
Jankowski J
Bachowski
Michalak Ł
Michałowsk
93’
4:20,57
Kościelak A
Chrościński
Wiatrowski
Horała D. 96'
4:31,05
Raducki A.
Nieczyporowski
Kubot Sz.
Kostecki B.
97
4:53,32
Bień K.
Chrościński
Wiatrowski
Hadaś M.
96’
5:27,64
Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2009-06-20 09:39:23