Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

MIĘDZYNARODOWY MEETING PŁYWACKI TRI-TEAM SWIMMING CUP

 Wyniki:

I miejsca rocznik 2003

Iga Krzysztofiak na 200 m st. dowolnym 2:21,22

Tytus Dopierała na 200 m st. dowolnym 2:21,24

Tytus Dopierała na 400 m st. zmiennym 5:36,78

Tytus Dopierała na 400 m st. dowolnym 4:46,08

 

II miejsca rocznik 2003

Iga Krzysztofiak na 400 m st. dowolnym 4:55,07

 

 

I miejsca rocznik 2002

Zuzanna Sobiak na 400 m st. zmiennym 5:33,05

Patrycja Matuszczak na 200 m st. klasycznym 3:01,42

Krzysztof Łuczak na 200 m st. grzbietowym 2:28,55

Piotr Lesicki na 400 m st. dowolnym 4:43,30

Kacper Dudek na 100 m st. dowolnym 0:1:03,63

 

II miejsca rocznik 2002

Cecylia Trafas na 200 m st. grzbietowym 2:38,77

Zuzanna Sobiak na 200 m st. dowolnym 2:21,00

Maksymilian Rybacki na 400 m st. zmiennym 5:18,35

Maksymilian Rybacki na 200 m st. grzbietowym 2:30,43

Mikołaj Szukalski na 100 m st. motylkowym 1:11,21

Olgierd Bajerlein na 200 m st. klasycznym 2:48,10

 

III miejsca rocznik 2002

Oliwia Augustyniak na 100 m st. motylkowym 1:17,51

Zuzanna Urbanek na 100 m st. grzbietowym 2:44,83

Zuzanna Sobiak na 400 m st. dowolnym 4:51,97

Krzysztof Łuczak na 100 m st. motylkowym 1:12,72

Maksymilian Rybacki na 200 m st. klasycznym 2:50,45

Mikołaj Szukalski na 100 m st. dowolnym 1:04,90

Olgierd Bajerlein na 200 m st. dowolnym 2:18,38

 

I miejsca rocznik 2001

Albert Warzocha na 100 m st. motylkowym 1:01,93

Alebrt Warzocha na 200 m st. klasycznym 2:31,63

Albert Warzocha na 200 m st. dowolnym 2:01,13

Jakub Juskowiak na 400 m st. dowolnym 4:38,81

 

II miejsca rocznik 2001

Emilia Łukaszewicz na 200 m st. dowolnym 2:22,68

Jakub Wojciechowski na 400 m st. zmiennym 4:57,84

Jakub Wojciechowski na 200 m st. grzbietowym 2:19,71

Wiktor Muszyński na 100 m st. motylkowym 1:02,15

Szymon Zimniak na 200 m st. klasycznym 2:40,78

Wojciech Wiatr na 100 m st. dowolnym 0:56,70

Wojciech Wiatr na 200 m st. dowolnym 2:05,13

 

III miejsca rocznik 2001

Wojciech Wiatr na 100 m st. motylkowym 1:05,59

Tomasz Onoszko na 200 m st. klasycznym 2:53,31

Krzysztof Buryło na 400 m st. dowolnym 4:46,23

Marcel Wytyk na 100 m st. dowolnym 0:58,60

 

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: http://live.megatiming.pl/chrusciel/2015/11_14_koscierzyna/index.html

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2015-11-14 17:20:59