Gość z Gruzji w naszej szkole

W dniach od 8.02.2016r. do 12.02.2016r. nasza szkoła miała okazję gościć studenta z organizacji AIESEC. Przez cały tydzień Giorgi Natsvlishvili z Gruzji prowadził zajęcia z uczniami naszej szkoły. Podczas nich uczniowie mogli poznać kulturę gruzińską, nauczyć się ich języka, jak również podszkolić swój angielski. Giorgi pokazał nam wiele filmików o tańcach z jego ojczyny, zdjęć dotyczących kuchni gruzińskiej. Dowiedzieliśmy się też wiele o powstaniu Tbilisi - stolicy Gruzji i samego kraju. Z początku każdy z nas wstydził się Gruzina, lecz szybko się z nim zaprzyjaźniliśmy. Dzięki niemu przekonaliśmy się, że Gruzini są bardzo otwarci i gościnni. Przez cały tydzień Giorgi mieszkał u naszego gimnazjalisty - Łukasza Matyniaka (kl. 3Ga).

Sam chętnie zrobił sobie z nami zdjęcie.