Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

II Mistrzostwa w pływaniu MAŁA WIELKOPOLSKA w Obornikach

 MEDALIŚCI

  

25  m stylem grzbietowym dziewcząt       rocznik 2009

1 miejsce      Oliwia Nowaczyk                         0:25,18

2 miejsce     Glapa Martyna                               0:25,89

25 m stylem grzbietowym chłopców       rocznik 2009

2 miejsce       Wiktor Wojtkowiak                    0:26,53

3 miejsce       Sebastian Duszak                        0:26,68

 

25  m stylem dowolnym dziewcząt            rocznik 2009

1       miejsce     Oliwia  Nowaczyk                        0:27,78

2       miejsce     Glapa Martyna                             0:28,47

3   miejsce      Dorota  Goździewska                0:29,03

 

     25 m stylem dowolnym chłopców                         rocznik 2009

2 miejsce       Kacper Mizgalski                           0:26.06

3 miejsce       Bogdański  Dawid                         0:27,18

 

25 m stylem grzbietowym  dziewcząt     rocznik 2008

2 miejsce      Małgorzata Rybacka                    0:23,17

 

25 m stylem grzbietowym chłopców      rocznik 2008

1 miejsce      Mikołaj Litoborski                        0:21,47

2 miejsce      Denis Mendelski                            0:21,88

3 miejsce      Mateusz Szmyt                              0:22,06

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt           rocznik 2008

1 miejsce      Oliwia Kordalska                           0:19,03

2 miejsce      Małgorzata Rybacka                    0:19,91

 

25 m stylem dowolnym chłopców                       rocznik 2008

1 miejsce      Wiktor Skolasiński                        0:19,69

2 miejsce      Łukasz Rutkiewicz                         0:20,33

3 miejsce      Mikołaj Litoborski                         0:20,41

 

50 m stylem dowolnym chłopców                       rocznik 2007

1 miejsce      Mikołaj Liberski                         0:37,90

 

Sztafeta 6 x 25  m mieszana                      rocznik 2009

1       miejsce    Kacper Mizgalski,  Martyna Glapa ,  Wiktor Wojtkowiak ,  Sebastian Duszak ,Dorota Goździewska i Oliwia  Nowaczyk   czasem     2:49,34

 

 

Sztafeta  6 x 25 m mieszana                 rocznik 2008

1 miejsce     Mikołaj Liberski, Maja Kuśnierczak, Małgorzata Rybacka, Oliwia
                                   Kordalska, Łukasz Rytkiewicz i Wiktor Skolasiński w czasie 2:16,69

3 miejsce   Aleksander Eliszewski, Maja Nowak, Zofia Tarka, Mikołaj  Pietrasik,     
                                   Zofia Budna, Bruno Borkowski  z czasem 2:40,10

 

Sztafeta 6 x 25 m mieszana                   rocznik 2007

3 miejsce      Mikołaj Litoborski, Nadia Smakulska, Anna Spychała, Marcel
                                   Wojtkowiak, Olaf Kosiorek, Kosiorek i Zuzanna Szpilewicz

w czasie 0:15,25

 

 

 

 


Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-06-10 14:01:37