Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Podsumowanie Szkolnej Ligi Pływackiej klas drugich

 

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2015/2016 - KLASY 2
                     
    50 grzb 25 dow 50 dow 25 klas RAZEM
1. Oliwia Kordalska 0:53,92 107 0:19,24 168 0:42,51 163 0:26,48 129 567
2. Małgorzata Rybacka 0:57,86 87 0:19,67 157 0:46,79 122 0:25,92 138 504
3. Maja Kuśnierczak 1:02,09 70 0:24,42 82 0:52,24 88 0:25,19 150 390
4. Maria Gajb 1:00,82 75 0:25,80 69 0:51,83 90 0:31,04 80 314
5. Aleksandra Duda 1:01,81 71 0:25,20 74 0:53,89 80 0:30,98 80 305
6. Zofia Kotlińska 1:04,32 63 0:26,58 63 0:54,20 78 0:30,53 84 288
7. Natasza Nowicka 1:02,02 70 0:26,53 64 0:55,34 74 0:32,91 67 275
8. Barbara Sadowska 1:03,74 65 0:26,28 65     0:29,23 96 226
9. Hanna Andrzejewska 1:09,16 51 0:28,59 51 0:57,13 67 0:38,13 43 212
10. Maria Ostrowska 1:05,43 60 0:33,11 32 1:02,41 51 0:34,30 59 202
11. Oliwia Twardowska 0:59,12 81 0:27,64 56 0:58,28 63     200
12. Wiktoria Stachowiak 1:10,75 47 0:29,58 46 1:08,20 39 0:33,43 64 196
13. Emilia Ciesielska 1:07,48 55 0:33,33 32 1:11,15 34 0:34,20 60 181
14. Daria Fechner 1:10,92 47 0:36,02 25 1:09,23 37 0:33,85 62 171
15. Emma Wojtkowiak 1:03,82 65     0:58,39 63 0:39,16 40 168
16. Gabriela Jarecka 1:12,10 45 0:39,42 19 1:11,70 34 0:33,84 62 160
17. Zofia Balcer 1:09,64 50 0:32,86 33 1:09,81 36 0:39,39 39 158
18. Otylia Stachowiak 1:08,89 51 0:32,80 33 1:48,39 9 0:38,92 40 133
19. Nicola Straszewska 1:17,96 36 0:35,57 26     0:37,67 45 107
                     
                     
    50 grzb 25 dow 50 dow 25 klas RAZEM
1. Wiktor Skolasiński 0:52,78 74 0:21,80 73 0:45,16 90 0:27,99 71 308
2. Mikołaj Litoborski 0:53,26 72 0:21,95 71 0:43,23 102 0:30,02 57 302
3. Hubert Szmyt 0:53,66 71 0:21,76 73 0:47,00 80 0:27,72 77 301
4. Łukasz Rutkiewicz 0:55,09 65 0:22,80 64 0:44,99 91 0:27,35 76 296
5. Denis Mendelski 0:57,16 58 0:26,64 40 0:51,88 59 0:29,18 63 220
6. Adam Chybński 0:58,48 54 0:26,39 41 0:54,67 50 0:27,89 72 217
7. Wiktor Plewiński 0:55,23 65 0:24,26 53 0:51,53 60     178
8. Alan Ulatowski 1:04,77 40 0:30,13 27 0:54,78 50 0:29,82 59 176
9. Maksymilian Kulawski 1:06,72 36 0:27,23 37 0:59,07 40 0:31,02 52 165
10. Wojciech Walczak 1:09,41 32 0:29,45 29 1:00,80 37 0:33,70 40 138
11. Maksym Michałowski     0:25,86 44     0:28,29 69 113
12. Maksymilian Kluj 0:59,18 52     0:51,89 59     111
13. Nikita Bielienkov 1:09,36 32 0:27,08 38 1:00,70 37     107
14. Tymon Banasiewicz 1:45,30 9 0:30,24 27 1:10,16 24 0:32,26 46 106
15. Kuba Nowakowski     0:31,03 25     0:28,30 69 94
16. Maksymilian Grzeszkowiak 1:03,33 43 0:30,48 26 1:12,32 21     90
17. Mateusz Tyczyński 1:13,57 27 0:30,57 26 1:13,91 20     73
18.  Krzysztof Czech     0:41,35 10 1:25,13 13 0:35,26 35 58
19. Dominik Grzesiak 1:07,02 36             36
                     
                     
    50 grzb 25 dow 50 dow 25 klas RAZEM
1. Zuzanna Szpilewicz 0:54,92 102 0:21,70 117 0:48,56 109 0:29,68 92 420
2. Nadia Smakulska 0:57,09 90 0:24,89 77 0:49,90 101 0:28,20 107 375
3. Anna Spychała 1:00,95 74 0:25,60 71 0:53,57 81 0:31,07 80 306
4. Adrianna Gawryl 1:04,76 62 0:23,53 91 0:48,95 107 0:39,02 40 300
5. Anastazja Kołodziejczak 1:01,67 72 0:32,60 34 0:48,59 109 0:31,04 80 295
6. Anna Ratajczak 1:02,48 69 0:24,27 83 0:57,30 66     218
7. Sandra Mytkowska 1:13,45 42 0:25,48 72     0:30,64 88 202
8. Magdalena Jakóbczak         1:15,45 29 0:40,69 35 64
                     
                     
    50 grzb 25 dow 50 dow 25 klas RAZEM
1. Mikołaj Liberski 0:48,86 94 0:18,16 127 0:39,60 133 0:27,89 72 426
2. Julian Januszewski 0:51,17 81 0:19,26 106 0:47,68 76 0:26,48 84 347
3. Marcel Wojtkowiak 0:55,02 65 0:21,27 79 0:44,95 91 0:27,76 73 308
4. Maciej Janczak 1:01,73 46 0:21,13 80 0:48,63 72 0:24,83 102 300
5. Kamil Szafrański 0:52,68 75 0:22,76 64 0:47,51 77 0:27,28 77 293
6. Tymoteusz Siekierczak 0:59,15 53 0:20,82 84 0:44,78 92 0:30,42 55 284
7. Olaf Kosiorek 0:53,32 72 0:20,51 88 0:41,24 118     278
8. Filip Koziński 1:02,07 45 0:22,48 66 0:46,77 81 0:26,36 85 277
9. Kacper Ligmanowski 1:02,54 44 0:24,30 53 0:46,20 84 0:29,33 62 243
10. Miłosz Krzywania 0:58,87 53 0:20,14 93 0:44,70 93     239
11. Jan Wróbel 0:56,74 60 0:25,11 48 1:01,10 36 0:27,70 73 217
12. Wojciech Napierała 1:01,67 46 0:25,02 48 0:52,42 57 0:30,61 54 205
13. Ivo Kretkowski 1:08,33 34 0:28,25 33 0:57,36 44 0:32,57 45 156
14. Igor Zieliński 1:07,45 35 0:28,82 31 0:59,21 40 0:33,36 42 148
15. Jaromir Stachowczyk 0:58,33 55 0:27,02 38     0:30,89 53 146
16. Tomasz Latanowicz 0:57,78 56         0:34,07 39 95
Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-06-22 13:39:12