Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Podsumowanie Szkolnej Ligi Pływackiej klas trzecich

 

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2015/2016 - KLASY 3
                     
    50 klas 100 grzb 25 mot 100 zm RAZEM
1. Marta Wrzeszczyńska 0:53,87 153 1:37,98 177 0:20,00 175 1:34,39 216 721
2. Julia Nowak 0:50,86 181 1:43,23 151 0:21,07 149 1:36,80 200 681
3. Karolina Herman 0:54,57 146 1:42,09 156 0:20,43 164 1:44,36 160 626
4. Wiktoria Kolańczyk 0:58,55 119 1:46,60 137 0:19,83 179 1:39,51 184 619
5. Maja Rybak 0:56,67 131 1:44,66 145 0:20,76 156 1:45,73 154 586
6. Agata Czajka 1:00,82 106 1:43,42 150 0:21,23 146 1:44,06 161 563
7. Dominika Krakowska 1:08,27 75 1:52,89 115 0:22,17 128 1:47,09 148 466
8. Natalia Celmer 1:03,46 93 1:50,29 124 0:19,80 180     397
9. Weronika Krakowska 1:08,61 73 2:01,41 93 0:24,86 91 1:59,07 107 364
10. Zuzanna Duhr 1:04,36 89 1:57,57 102 0:20,31 167     358
11. Marta Szeszuła 1:10,29 68 2:00,26 95 0:25,88 80 2:06,45 90 333
12. Maja Begier 1:27,98 35 2:20,04 60 0:31,76 43 2:25,54 59 197
13. Oliwia Kwietniewska 1:07,67 77 2:25,04 54         131
14. Nieczyporowska Zofia         0:22,10 129     129
15. Agata Obst 1:08,02 75             75
                     
                     
    50 klas 100 grzb 25 mot 100 zm RAZEM
1. Maksymilian Budny 0:53,94 102 1:39,23 119 0:19,33 134 1:38,16 137 492
2. Oskar Szuba 0:57,02 86 1:40,95 113 0:19,52 130 1:38,13 137 466
3. Bartosz Jarecki 0:55,92 92 1:43,13 106 0:21,05 104 1:41,54 124 426
4. Marcel Borkowski 0:50,42 125 1:51,44 84 0:22,57 84 1:47,39 104 397
5. Maciej Godlewski 0:57,47 84 1:45,40 100 0:21,75 94 1:47,37 105 383
6. Ivo Grebiennicov 0:57,48 84 1:56,39 74 0:22,15 89 1:42,07 122 369
7. Filip Chruściel 0:54,20 101 1:53,08 81 0:24,17 68 1:47,38 105 355
8. Szymon Olejnik 0:59,06 78 1:48,26 92 0:22,92 80 1:51,33 94 344
9. Piotr Andrzejewski 0:55,23 95 1:50,45 86 0:24,47 66 1:50,42 96 343
10. Kajetan Krucki 1:03,10 64 1:52,55 82 0:21,08 103 1:52,26 91 340
11. Antoni Bilski 1:07,10 53 2:01,54 65 0:20,45 113 1:47,70 104 335
12. Szymon Krasowski 0:58,57 80 1:50,57 86 0:24,92 62 1:47,92 103 331
13. Maksymilian Witczak 1:02,62 65 1:53,42 80 0:26,33 53 1:48,28 102 300
14. Jan Twardowski 1:01,48 69 2:00,64 66 0:25,89 55 1:51,00 95 285
15. Tymon Alves-Świątkowski 1:00,83 71     0:22,08 90 1:45,67 110 271
16. Jan Szukalski 0:58,48 80 1:49,39 89     1:53,26 89 258
17. Filip Kowalak 0:57,51 84     0:25,80 56 1:47,29 105 245
18. Antoni Kałek 1:06,32 55 2:06,57 57 0:27,19 48 2:14,86 53 213
19. Igor Pielich 1:21,22 30 2:01,97 64 0:29,86 36 2:07,48 62 192
20. Bartosz Tomaszewski 1:03,66 62 2:00,87 66 0:28,56 41     169
21. Artur Zimniewicz 0:57,38 85 1:55,95 75         160
22. Antoni Wiśniewski         0:27,04 49 1:45,71 110 159
23. Antoni Rydz 1:01,29 69     0:22,10 89     158
24. Eryk Wardeński 1:09,80 47 2:06,52 57 0:26,67 51     155
25. Filip Perkowski 1:02,36 66 1:51,14 85         151
26. Filip Kosicki 1:03,14 63 2:01,60 65         128
27. Jakub Chrzan         0:25,89 55 2:08,33 61 116
Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-06-22 13:42:06