Finał Wojewódzkich XXI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu.

Igrzyska Dzieci.

Zawodniczki naszej szkoły wywalczyły tytuł Mistrzyń Wielkopolski w sztafecie  6 x 25 m stylem dowolnym. Zwycięski zespół płynął w składzie: Natalia Celmer, Małgorzata Rybacka, Maja Rybak, Oliwia Kordalska, Marta Wrzeszczyńska i Weronika Życka.

Starty indywidualne:

I miejsce wywalczyli: Natalia Celmer 25 m stylem dowolnym, Marta Wrzeszczyńska i Szymon Olejnik 25 m stylem grzbietowym, Maja Rybak i Kamil Szafrański na 25 m stylem klasycznym.

II miejsce wywalczyli: Małgorzata Rybacka na 25 m stylem grzbietowym, Weronika Życka na 25 m stylem dowolnym i Filip Chruściel 25 m stylem motylkowym.
Miejsce na podium stało się udziałem również Antka Bilskiego, który na 25 m stylem motylkowym był trzeci.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym w kat. dziewcząt i chłopców rywalizację wygrywają zawodniczki i zawodnicy SSP14.