Dyrekcja

Imię i nazwisko Pełniona funkcja Nauczane przedmioty
Czeszewska Barbara Dyrektor szkoły historia, wiedza o społeczeństwie
Adamska Wiesława Dyrektor ds. sportu pływanie, wychowanie fizyczne
Kowalska Karolina Dyrektor ds. dydaktycznych język niemiecki

Nauczyciele

Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot/przedmioty
Chodacki Przemysław pływanie, wychowanie fizyczne
Dzierzkowska Aleksandra wychowanie fizyczne
Grącki Krzysztof edukacja dla bezpieczeństwa
Halke Mirosława przyroda, chemia, fizyka
Huber Lidia psycholog
Janikowska Olga pływanie, wychowanie fizyczne
Jankowiak Krystyna świetlica
Kawczyńska Galina pływanie, wychowanie fizyczne
Kondys Beata świetlica
Kozłowska Anna język angielski
Krakowiak Elżbieta pływanie, wychowanie fizyczne
Lewicka-Maciejewska Anna biblioteka
Ludwiczak Mariusz pływanie, wychowanie fizyczne
Mańczak Monika religia
Michalska Justyna biologia, świetlica
Mroczek Bogumiła pływanie, wychowanie fizyczne
Nowak Dorota religia
Obiegły-Aranibar Marta geografia, świetlica
Ostrowska Anita pływanie, wychowanie fizyczne
Palicka Krystyna język polski
Paterek Szymon skoki do wody, wychowanie fizyczne
Płóciniak Grzegorz pływanie, wychowanie fizyczne
Sawicka Małgorzata pedagog
Sosnowska Justyna świetlica
Trafas Wiktoria pływanie, wychowanie fizyczne
Trawińska Natalia język angielski
Wesołowska-Nowak Anita wychowanie fizyczne
Wilczek Mikołaj pływanie, wychowanie fizyczne
Wojkiewicz Andrzej wychowanie fizyczne, tenis stołowy
Wojkiewicz-Lasecka Danuta matematyka, informatyka
Wojtkowiak Magdalena język polski

Wychowawcy

Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot/przedmioty Klasa wychowawcza Opieka nad salą
Fryda-Trafny Alicja język polski, etyka 7B 105
Furmaniak Anna edukacja wczesnoszkolna, etyka 3A 04
Hardyk Magdalena język angielski 7C 209
Karolczak Iwona edukacja wczesnoszkolna 1A 017
Parchoć Joanna tenis stołowy 7A 204
Ratajczak Magdalena edukacja wczesnoszkolna 3B 05
Rybarczyk Bartłomiej matematyka, informatyka 5A 210
Saskowska Hanna matematyka 6B 202
Sobczyńska Hanna edukacja wczesnoszkolna 2B
Staniszewska Małgorzata matematyka, informatyka 1B 023
Stefankiewicz Beata edukacja wczesnoszkolna 2A 024
Tomasik Barbara technika, plastyka, fizyka 6C 111
Wojtkowiak Piotr muzyka, plastyka, technika 6A 110
Zalisz-Kaczmarek Krystyna język polski, historia 4A 106