Dyrekcja

Imię i nazwisko Pełniona funkcja Nauczane przedmioty
Czeszewska Barbara Dyrektor szkoły historia, wiedza o społeczeństwie
Adamska Wiesława Dyrektor ds. sportu pływanie, wychowanie fizyczne
Kowalska Karolina Dyrektor ds. dydaktycznych język niemiecki

Nauczyciele

Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot/przedmioty
Banasik Magdalena wychowanie do życia w rodzinie
Bartkowiak-Hybza Marta psycholog
Błaszak Katarzyna świetlica, doradztwo zawodowe
Chodacki Przemysław pływanie, wychowanie fizyczne
Dzierzkowska Aleksandra wychowanie fizyczne
Gładysz-Marczyńska Olga logopeda
Grącki Krzysztof edukacja dla bezpieczeństwa
Janikowska Olga pływanie, wychowanie fizyczne
Karolewska Maria świetlica, religia
Kawczyńska Galina pływanie, wychowanie fizyczne
Kondys Beata świetlica
Krakowiak Elżbieta pływanie, wychowanie fizyczne
Lewicka-Maciejewska Anna biblioteka
Liszkowska Anna język polski
Ludwiczak Mariusz pływanie, wychowanie fizyczne
Mańczak Monika religia
Mroczek Bogumiła pływanie, wychowanie fizyczne
Obiegły-Aranibar Marta geografia, świetlica
Ostrowska Anita pływanie, wychowanie fizyczne
Paterek Szymon skoki do wody, wychowanie fizyczne
Płóciniak Grzegorz pływanie, wychowanie fizyczne
Sawicka Małgorzata pedagog
Sobczyńska Hanna edukacja wczesnoszkolna
Sosnowska Justyna świetlica
Staszak Anna język niemiecki
Trafas Wiktoria pływanie, wychowanie fizyczne
Wilczek Mikołaj pływanie, wychowanie fizyczne
Wojkiewicz Andrzej wychowanie fizyczne, tenis stołowy
Wojkiewicz-Lasecka Danuta matematyka, informatyka

Wychowawcy

Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot/przedmioty Klasa wychowawcza Opieka nad salą
Fryda-Trafny Alicja język polski, etyka 5B 105
Furmaniak Anna edukacja wczesnoszkolna 1A 04
Halke Mirosława przyroda, chemia, fizyka 8B 204
Karolczak Iwona edukacja wczesnoszkolna 2A 017
Kozłowska Anna język angielski 6A 113
Michalska Justyna biologia, świetlica 8A 209
Palicka Krystyna język polski IIIGb 210
Parchoć Joanna tenis stołowy 5A 101
Ratajczak Magdalena edukacja wczesnoszkolna 1B 05
Rybarczyk Bartłomiej matematyka, informatyka 7B 107
Saskowska Hanna matematyka 4B 202
Stefankiewicz Beata edukacja wczesnoszkolna 3A 024
Tomasik Barbara technika, plastyka, fizyka 4C 110
Trawińska Natalia język angielski 6B 111
Wesołowska-Nowak Anita wychowanie fizyczne IIIGa 209
Wojtkowiak Piotr muzyka, plastyka, technika 4A 110
Zalisz-Kaczmarek Krystyna język polski, historia 7A 106
Zaręba Magdalena język angielski 5C 111