Przewodnicząca Rady Rodziców Paulina Andrzejewska

rochatyniecp@wp.pl

Numer konta Rady Rodziców:

03 9068 1013 0000 0000 0018 0646

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 30 listopada Rada Rodziców zorganizowała konkurs na najpiękniej przystrojoną bombkę. Uczniowie samodzielnie zdobili styropianowe kule, które będą ozdobą choinki szkolnej. Wkrótce rozstrzygnięcie konkursu. Rozdanie nagród podczas kiermaszu świątecznego 5 grudnia.

Dnia 30 listopada wszyscy uczniowie otrzymali pączki ufundowane przez Radę Rodziców. W jednym z pączków znajdowała się tajemnicza karteczka, która była zwiastunem nagrody.

Dnia 29 listopada z inicjatywy Rady Rodziców we współpracy z wychowawcami klas młodszych odbył się Bal Andrzejkowy. Były tańce, konkursy i wróżby. Zapraszamy na fotorelację do galerii zdjęć na naszej stronie.

W nowym roku szkolnym, a dokładnie 30 września 2018r., Rada Rodziców zorganizowała rajd rowerowy do Uzarzewa. Na miejscu zwiedzaliśmy muzeum, braliśmy udział w warsztatach „Cztery pory roku”, piekliśmy kiełbaski na ognisku, z okazji Dnia Chłopaka były słodkie niespodzianki. Pogoda dopisała. Kolejny rajd, tym razem w kameralnym gronie można zaliczyć do bardzo udanych.

Więcej zdjęć w zakładce galeria

22 kwietnia Rada Rodziców zorganizowała rajd rowerowy do Strzeszynka. Wszyscy uczestnicy rajdu w liczbie 100 osób dzielnie pokonali trasę rowerową, a na miejscu spotkała ich cała masa przyjemności. Było ognisko, pieczenie kiełbasek, zabawy sportowe i konkurs na zjedzenie pączka bez użycia rąk. Dopisała wspaniała pogoda i tym samym kolejny rajd organizowany przez Radę Rodziców przeszedł do historii i na długo pozostanie w pamięci.

Dnia 14 kwietnia Rada Rodziców sfinansowała wyjście na wrotki dla chętnych uczniów naszej szkoły. Wszyscy doskonale się bawili przy dźwiękach muzyki.

Rada Rodziców przed Świętami Wielkanocnymi zorganizowała konkurs plastyczny „Zając wielkanocny”. Z przygotowanych materiałów uczniowie musieli wykonać prace plastyczne odpowiednie do tematu. Oto wytwory ich ciężkiej pracy:

W konkursie brali udział chętni uczniowie.

Prace dzieci zostały opatrzone numerami, a następnie nauczyciele oddawali swoje głosy na wybrane ich zdaniem najciekawsze dzieła. Konkurs wygrali następujący uczniowie: z klas młodszych Marta Pachciarek i Mateusz Wróblewski, a z klas starszych Ewelina Ratajczak i Igor Andrzejewski. Szczególne wyróżnienie zdobyła Zosia Budna.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody!!!

Przed Świętami Wielkanocnymi Rada Rodziców we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowała Kiermasz Wielkanocny. Na kiermasz uczniowie przygotowywali różne prace.

Kiermasz świąteczny cieszył się sporym powodzeniem