Przewodnicząca Rady Rodziców Paulina Andrzejewska

rochatyniecp@wp.pl

Numer konta Rady Rodziców:

03 9068 1013 0000 0000 0018 0646

Już wkrótce RR organizuje rajd rowerowy….  Spotykamy się 22 kwietnia i ruszamy do Strzeszynka.

Dnia 14 kwietnia Rada Rodziców sfinansowała wyjście na wrotki dla chętnych uczniów naszej szkoły. Wszyscy doskonale się bawili przy dźwiękach muzyki.

Rada Rodziców przed Świętami Wielkanocnymi zorganizowała konkurs plastyczny „Zając wielkanocny”. Z przygotowanych materiałów uczniowie musieli wykonać prace plastyczne odpowiednie do tematu. Oto wytwory ich ciężkiej pracy:

W konkursie brali udział chętni uczniowie.

Prace dzieci zostały opatrzone numerami, a następnie nauczyciele oddawali swoje głosy na wybrane ich zdaniem najciekawsze dzieła. Konkurs wygrali następujący uczniowie: z klas młodszych Marta Pachciarek i Mateusz Wróblewski, a z klas starszych Ewelina Ratajczak i Igor Andrzejewski. Szczególne wyróżnienie zdobyła Zosia Budna.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody!!!

Przed Świętami Wielkanocnymi Rada Rodziców we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowała Kiermasz Wielkanocny. Na kiermasz uczniowie przygotowywali różne prace.

Kiermasz świąteczny cieszył się sporym powodzeniem