Otylia Cup Szczzecin 6.11.2020 r.

Otylia Cup Szczecin 6.11.2020 r.
Spragnieni rywalizacji młodzi pływacy z klasy VII i VIII stanęli na starcie imprezy pływackiej na basenie 50 m.
Nasi zawodnicy wygrali klasyfikację medalową w roczniku 2008, 2007 i łączonym 2005-2006 zdobywając 31 medali.
W klasyfikacji na najlepszego zawodnika za dwa starty również odnotowaliśmy sukces:
Rocznik 2008
II miejsce Małgorzata Rybacka i Adam Chybiński
III miejsce Oliwia Kordalska
Rocznik 2007
I miejsce Natalia Celmer
Rocznik 2006
II miejsce Wiktoria Kolańczyk
III miejsce Kajetan Krucki
W Pucharze Otyli Jędrzejczak za dwa starty na dystansie 50m i 100 m delfinem:
I miejsce Łukasz Rutkiewicz kategoria 2008 i Kajetan Krucki kategoria 2006-2005
II miejsce Filip Chruściel kategoria 2007
Medale w poszczególnych konkurencjach wywalczyli:
50 m dowolny:
I miejsce Natalia Celmer 0:27,23 kat.2007, Kajetan Krucki 0:25,42 i Adam Chybiński 0:28,26
II miejsce Małgorzata Rybacka 0:30,19 kat.2008
III miejsce Marta Wrzeszczyńska 0:29,24 kat. 2007
100m dowolny:
I miejsce Adam Chybiński 1:02,68 rocznik 2008
II miejsce Marta Wrzeszczyńska 1:02,42 rocznik 2007 i Wiktoria Kolańczyk 1:03,67 rocznik 2006 oraz Małgorzata Rybacka 1:05,86 rocznik 2008
III miejsce Oliwia Kordalska 1:08,71 rocznik 2008 i Łukasz Rutkiewicz 1:05,47 rocznik 2008
200m dowolnym:
II miejsce Wiktoria Kolańczyk 2:21,32 rocznik 2006 i Oliwia Kordalska 2:25,93 rocznik 2008
50m grzbietowy:
II miejsce Natalia Celmer 0:32,69 rocznik 2007 i Małgorzata Rybacka 0:36,10 rocznik 2008
III miejsce Maksymilian Budny 0:31,99 rocznik 2006
100m grzbietowy:
III miejsce Maksymilian Budny 1:10,89 rocznik 2006
200m grzbietowy:
III miejsce Maria Ostrowska 2:57,50 rocznik 2008
50m klasyczny:
I miejsce Maja Kuśnierczak 0:40,01 rocznik 2008 i Kamil Szafrański 0:34,00 rocznik 2007
II miejsce Maja Rybak 0:37,31 rocznik 2007
100m klasyczny:
I miejsce Maja Kuśnierczak 1:27,84 i Kamil Szafrański 1:14,48 rocznik 2007
II miejsce Szymon Krasowski 1:16,61 rocznik 2006
50m delfin:
I miejsce Wiktoria Kolańczyk 0:30,80 rocznik 2006 i Kajetan Krucki 0:27,49 rocznik 2006 oraz Łukasz Rutkiewicz 0:30,35 rocznik 2008
II miejsce Natalia Celmer 0:29,72 rocznik 2007
100m delin:
II miejsce Kajetan Krucki 1:02,68 rocznik 2006 i Łukasz Rutkiewicz 1:10,10 rocznik 2008
II miejsce Filip Chruściel 1:14,36 rocznik 2007
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów