Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Grono pedagogiczne


DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ

Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 3 W POZNANIU

Barbara Czeszewska - dyrektor szkoły

Karolina Kowalska - z-ca dyrektora szkoły

Wiesława Adamska - z-ca dyrektora ds. sportu

 

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ

Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 3 W POZNANIU

uczący w roku szkolnym 2016/2017
  

 

imię i nazwisko nauczyciela


1.       Barbara Czeszewska

2.       Wiesława Adamska

3.       Magdalena Banasik

4.       Joanna Boguszewska

5.       Katarzyna Chajdas

6.       Przemysław Chodacki

7.       Aleksandra Dzierzkowska

8.       Barbara Dziurkiewicz-Matuszewska

9.       Alicja Fryda-Trafny

10.   Anna Furmaniak

11.   Krzysztof Grącki

12.   Piotr Grodzki

13.   Mirosława Halke

14.   Małgorzata Jańczuk

15.   Olga Janikowska

16.   Iwana Karolczak

17.   Maria Karolewska

18.   Galina Kawczyńska

19.   Beata Kondys

20.   Karolina Kowalska

21.   Anna Kozłowska

22.   Elżbieta Krakowiak

23.   Linda Kuik

24.   Mariusz Ludwiczak

25.   Maria Madej

26.   Justyna Michalska

27.   Bogumiła Mroczek

28.   Marta Obiegły-Aranibar

29.   Krystyna Palicka

30.   Joanna Parchoć

31.   Szymon Paterek

32.   Dorota Płóciniak

33.   Grzegorz Płóciniak

34.   Magdalena Ratajczak

35.   Katarzyna Rawska

36.   Bartłomiej  Rybarczyk

37.   Hanna Saskowska

38.   Hanna Sobczyńska

39.   Małgorzata Staniszewska

40.   Beata Stefankiewicz

41.   Wiktoria Trafas

42.   Natalia Trawińska

43.   Małgorzata van Spijker-Marchlewska

44.   Anita Wesołowska-Nowak

45.   Mikołaj Wilczek

46.   Danuta Wojkiewicz-Lasecka

47.   Andrzej Wojkiewicz

48.   Piotr Wojtkowiak

49.   Wojciech Zabłocki

50.   Krystyna Zalisz-Kaczmarek

51.   Magdalena Zaręba

52.   Grzegorz Zbiorczyk

 

 

WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

·       p. Beata Stefankiewicz – klasa 1a SP – sala 024

·       p. Anna Furmaniak – klasa 2a SP – sala 04

·       p. Magdalena Ratajczak – klasa 2b SP – sala 05

·       p. Katarzyna Chajdas – klasa 2c SP – sala 023

·       p. Joanna Boguszewska – klasa 3a SP – sala 017

·       p. Małgorzata Staniszewska – klasa 3b SP – sala 023

·       p. Hanna Sobczyńska – klasa 3c SP  – sala 024

·       p. Anna Kozłowska – klasa 4a SP  – sala 113

·       p. Natalia Trawińska – klasa 4 b SP  – sala 111

·       p. Krystyna Zalisz-Kaczmarek – klasa 5a SP – sala 106

·       p. Bartłomiej Rybarczyk – klasa 5b SP – sala 107

·       p. Małgorzata van Spiker Marchlewska – klasa 6a SP – sala 110

·       p. Mirosława Halke – klasa 6b SP – sala 204

·       p. Anita Wesołowska-Nowak – klasa I Ga  – sala 105

·       p. Krystyna Palicka – klasa I Gb – sala 210

·       p. Hanna Saskowska – klasa II Ga – sala 202

·       p. Marta Obiegły-Aranibar – klasa III Ga – sala 209

 

 

 

 


 

 

 

 

Do góry