Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Grono pedagogiczne


DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ

Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 3 W POZNANIU

Barbara Czeszewska - dyrektor szkoły

Karolina Kowalska - z-ca dyrektora szkoły

Wiesława Adamska - z-ca dyrektora ds. sportu

 

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ

Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 3 W POZNANIU

uczący w roku szkolnym 2017/2018
  
 

1.      Wiesława Adamska

2.      Magdalena Banasik

3.      Katarzyna Błaszak

4.      Przemysław Chodacki

5.      Barbara Czeszewska

6.      Aleksandra Dzierzkowska

7.      Alicja Fryda-Trafny

8.      Anna Furmaniak

9.      Karolina Górska

10.  Krzysztof Grącki

11.  Mirosława Halke

12.  Olga Janikowska

13.  Małgorzata Jańczuk

14.  Iwona Karolczak

15.  Maria Karolewska

16.  Galina Kawczyńska

17.  Beata Kondys

18.  Karolina Kowalska

19.  Anna Kozłowska

20.  Elżbieta Krakowiak

21.  Katarzyna Laszczyńska

22.  Mariusz Ludwiczak

23.  Maria Madej

24.  Małgorzata Maj

25.  Monika Mańczak

26.  Justyna Michalska

27.  Bogumiła Mroczek

28.  Marta Obiegły-Aranibar

29.  Krystyna Palicka

30.  Joanna Parchoć

31.  Szymon Paterek

32.  Dorota Płóciniak

33.  Grzegorz Płóciniak

34.  Elżbieta Potocka

35.  Magdalena Ratajczak

36.  Katarzyna Rawska

37.  Bartłomiej  Rybarczyk

38.  Hanna Saskowska

39.  Małgorzata Staniszewska

40.  Beata Stefankiewicz

41.  Barbara Tomasik

42.  Wiktoria Trafas

43.  Natalia Trawińska

44.  Anita Wesołowska-Nowak

45.  Mikołaj Wilczek

46.  Danuta Wojkiewicz-Lasecka

47.  Andrzej Wojkiewicz

48.  Piotr Wojtkowiak

49.  Krystyna Zalisz-Kaczmarek

50.  Magdalena Zaręba

51.  Grzegorz Zbiorczyk

 

 

WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

LISTA WYCHOWAWCÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

·      p. Iwona Karolczak – klasa 1a SP – sala 017

·      p. Beata Stefankiewicz – klasa 2a SP – sala 024

·      p. Anna Furmaniak – klasa 3a SP – sala 04

·      p. Magdalena Ratajczak – klasa 3b SP – sala 05

·      p. Katarzyna Laszczyńska – klasa 3c SP – sala 023

·      p. Joanna Parchoć – klasa 4a SP – sala 101

·      p. Alicja Fryda-Trafny – klasa 4b SP – sala 105

·      p. Magdalena Zaręba – klasa 4c SP  – sala 111

·      p. Anna Kozłowska – klasa 5a SP  – sala 113

·      p. Natalia Trawińska – klasa 5b SP  – sala 111

·      p. Krystyna Zalisz-Kaczmarek – klasa 6a SP – sala 106

·      p. Bartłomiej Rybarczyk – klasa 6b SP – sala 107

·      p. Małgorzata Maj – klasa 7a SP – sala 110

·      p. Mirosława Halke – klasa 7b SP – sala 204

·      p. Anita Wesołowska-Nowak – klasa II Ga  – sala 209

·      p. Krystyna Palicka – klasa II Gb – sala 210

·      p. Hanna Saskowska – klasa III Ga – sala 202

 

 

 

Do góry