Szkolna Liga Pływacka IV edycja WYNIKI
18.06.2021r.
Klasy drugie 25m stylem klasycznym
Dziewczynki
1.Kopczyńska Oliwia 0:26,02
2.Duszak Anna 0:27,23
3.Peters Maria 0:28,65
4.Białecka Łucja 0:31,93
5.Haak Maja 0:32,44
6.Tomaszewska Pola 0:37,25
7.Świeboda Amelia 0:39,93
8.Kozioł Klaudia 0:41,26
9.Stachowczyk Łucja 0:41,97
10.Broda Łucja 0:43,11
11.Sikorska Maja 0:45,55
Chłopcy
- Kostro Bruno 0:26,64
- Muras Antoni 0:27,14
- Wiśniewski Leszek 0:28,08
- Szafrański Dominik 0:28,14
- Marciniak Karol 0:28,32
- Kołodziejczak Aleks 0:30,13
- Bilski Victor 0:30,15
- Prentki Jakub 0:30,91
- Borysow Borys 0:31,45
- Cebulski Filip 0:32,71
- Pawlak-Ludwig Igor 0:34,50
- Kaczmarek Michał 0:34,54
- Baranowski Alan 0:35,41
- Komorowski Kacper 0:35,58
- Kusik Stanisław 0:36,19
- Gluma Maksymilian 0:36,78
- Nieborak Bartosz 0:37,00
- Sobczak Jakub 0:39,52
- Stolarczyk Maksymilian 0:40,44
- Szmajda Leonard 0:40,84
- Grunwald Artur 0:48,29
Klasy pierwsze 25m stylem dowolnym
Dziewczynki
- Zwieruho Lena 0:26,84
- Anus Natasza 0:30,53
- Jakubowska Barbara 0:31,68
- Dziamska Emilia 0:32,29
- Janikowska Alicja 0:32,82
- Pruszyńska Weronika 0:32,85
- Pawlak Michalina 0:34,29
- Kaliszan Amelia 0:35,10
- Kotlińska Hanna 0:36,70
- Bohatkiewicz Elżbieta 0:41,37
- Dołgopol Alicja 0:41,68
- Nowicka Julia 0:43,98
Chłopcy
- Andrzejewski Theo 0:28,30
- Rotnicki Leonard 0:28,31
- Jaworski Jan 0:28,69
- Budny Jan 0:29,37
- Śniegocki Franciszek 0:29,57
- Krencisz Stanisław 0:29,61
- Starowierow Seweryn 0:30,70
- Kolańczyk Maksymilian 0:30,78
- Kaczmarek Adam 0:30,93
- Grobelny Wiktor 0:30,94
- Lisiak Szymon 0:31,40
- Michalski Wojciech 0:33,34
- Duda Wojciech 0:35,00
- Nowak Filip 0:37,11
- Magnuszewski Franciszek 0:37,67
- Żyła Oliwier 0:38,18
- Wachowicz Antoni 0:38,30
- Kisilevych Davyd 0:39,03
- Balcer Franciszek 0:49,65
- Biernat Viggo 0:57,34
- Cieślak Leon 1:00,84
Klasy trzecie 100m stylem zmiennym
Dziewczynki
- Michalak Maria 01:42,76
- Foremska Marcelina 01:47,57
- Szymańska Julia 01:57,35
- Marcinkowska Magdalena 01:57,38
- Kurkowska Hanna 01:59,02
- Godek Lena 02:00,48
- Kasprzyk Maja 02:00,55
- Tomczak Maja 02:04,18
- Zielińska Jagoda 02:14,36
- Nowak Hanna 02:17,68
- Witkowska Liliana 02:27,09
Chłopcy
1.Sobkowski Szymon 01:39,48
2.Nowicki Wiktor 01:41,09
3. Stefaniak Bartosz 01:43,82
4.Dziamski Szymon 01:44,65
5.Hebrowski Łukasz 01:49,84
6.Królczyk Leonard 01:50,02
7.Szymański Jakub 01:50,57
8.Małecki Adam 01:51,92
9.Hutor Jura 01:56,22
10.Antkowiak Samuel 01:56,86
11.Wolski Tymoteusz 01:57,02
12.Stefaniak Maksymilian 02:02,10
13.Grzeszkowiak Jan 02:02,69
14.Kołecki Mateusz 02:06,31
15.Krutowski Leon 02:06,51
16.Bock Stanisław 02:12,35
17.Śniegocki Stanisław 02:16,48
18.Kubot Dawid 02:18,19
19.Osuch Maksymilian 02:20,64
20.Staszewski Wojciech 02:29,62
21.Ludziejewski Maksymilian 02:41,79
GRATULUJEMY!!!!!