Dnia 1 grudnia 2017 r. odbyła się
pierwsza edycja dla klasy IA oraz
druga edycja dla klasy IIA, IIIA, IIIB i IIIC
Szkolnej Ligi Pływackiej w roku szkolnym 2017-2018.
Klasa I a pływała 25 m stylem grzbietowym,
klasa II a – 25 m stylem dowolnym,
a klasy trzecie – 100 m stylem dowolnym.
WYNIKI
Klasa II
25 m stylem dowolnym
dziewczęta
- Maja Kordalska 0:23,61
- Julia Litoborska 0:25,45
- Marcelina Bryksy 0:29,28
- Klara Eliszewska 0:30,80
- Łucja Pawlak 0:31,81
- Hanna Żuk 0:32,22
- Karolina Perkowska 0:32,26
- Maja Rudnicka 0:33,50
- Lena Piwowarek 0:35,36
- Natasza Rasmussen 0:44,47
Klasa II
25 m stylem dowolnym
chłopcy
- Wiktor Stachowiak 0:23,08
- Borys Andruszkiewicz 0:25,06
- Leon Janikowski 0:26,34
- Franciszek Cichy 0:27,98
- Aleksander Świderski 0:29,06
- Hubert Jarzębowski 0:29,76
- Mateusz Piguła 0:31,06
- Szymon Koziński 0:31,62
- Antoni Śledzianowski 0:33,62
- Mateusz Sianowski 0:34,53
- Cyprian Tworek 0:34,94
Klasa I
25 m stylem grzbietowym
dziewczęta
- Amelia Chałupka 0:28,85
- Liliana Dziubałka 0:33,05
- Nikola Błajet 0:35,22
- Julia Muras 0:35,89
- Maja Cierniak 0:38,73
- Weronika Grajewska 0:40,79
- Patrycja Gajewska 0:51,49
Klasa I
25 m stylem grzbietowym
chłopcy
- Tymoteusz Mizgalski 0:31,44
- Maksymilian Kotnis 0:32,83
- Maciej Petri 0:33,51
- Maksymilian Gatny 0:35,22
- Szymon Tomyślak 0:37,73
- Adam Wojtas 0:38,13
- Borys Nadolny 0:38,46
- Igor Wawrzyniak 0:38,79
- Kaj Andrzejewski 0:40,64
- Maksymilian Łasiński 0:40,69
- Borys Białecki 0:41,06
- Mateusz Wróblewski 0:44,41
- Dominik Dopieralski 0:45,14
- Kosma Passówka 0:45,58
- Stanisław Sikorski 0:49,32
- Tymur Khatsyur 0:50,13
Klasa III
100 m stylem dowolnym
dziewczęta rocznik 2008
- Zofia Budna 1:39,28
- Maja Nowak 1:48,43
- Zofia Tarka 1:54,27
- Julia Szaj 2:10,68
- Marta Pachciarek 2:13,10
- Gabriela Zieleśkiewicz 2:17,67
- Maja Pałaszewska 2:23,78
Klasa III
100 m stylem dowolnym
chłopcy rocznik 2008
- Aleksander Eliszewski 1:35,69
- Jan Wiśniewski 1:40,10
- Makary Borkowski 1:41,24
- Bruno Borkowski 1:48,11
- Wojciech Andrzejewski 1:56,14
- Filip Niechwiadowicz 1:59,32
- Borys Szafrański 2:00,49
- Mikołaj Rudnicki 2:03,23
- Franciszek Jabkowski 2:09,25
- Maciej Gomoła 2:10,52
- Oskar Trzaska 2:13,62
- Michał Sadlak 2:17,32
- Dominik Derdziński 2:22,03
Klasa III
100 m stylem dowolnym
dziewczęta rocznik 2009
- Oliwia Nowaczyk 1:32,39
- Martyna Glapa 1:42,08
- Patrycja Gryko 1:47,92
- Julia Tacik 1:54,02
- Maria Chałupka 1:59,97
- Agata Braeuer 2:06,26
- Marika Gromadecka 2:06,97
- Dorota Goździewska 2:07,95
- Zofia Kudła 2:12,35
Klasa III
100 m stylem dowolnym
chłopcy rocznik 2009
- Wiktor Wojtkowiak 1:30,64
- Sebastian Duszak 1:32,56
- Kacper Mizgalski 1:41,00
- Bartosz Chruściel 1:42,23
- Olivier Malendowski 1:42,29
- Mikołaj Pietrasik 1:42,41
- Antoni Bartosik 1:57,99
- Jakub Wojciechowski 2:03,15
- Szymon Antczak 2:05,23
- Wiktor Kupiński 2:07,06
- Olaf Stolarczyk 2:13,85
- Konrad Walkowiak 2:16,31
- Bartosz Szpilewicz 2:16,94
- Filip Jaraczewski 2:17,57
- Szymon Knosala 2:23,19
- Adrian Kosicki 2:34,41
- Michał Czarnecki 2:47,27