Tytka Charytatywna

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcji pomocy Tytka Charytatywna organizowanej w naszej szkole we współpracy z Caritas. Dziękujemy za obfite wypełnianie tytek trwałymi produktami spożywczymi, słodyczami i środkami czystości. Przekazaliśmy do Caritas 35 wypełnionych tytek. Jutro przekażemy kolejne dostarczone do szkoły dary.

Bardzo to piękne i wzruszające, że tak wiele osób w naszej szkolnej społeczności żarliwie angażuje się w pomaganie. W tym roku szkolnym było wiele akcji organizowanych przez szkolny wolontariat i we wszystkie akcje nasza szkolna społeczność się zaangażowała. Dziękujemy!

Jesteśmy bardzo wdzięczni Rodzicom za wychowywanie dzieci ku wartościom
i otwarte serca na potrzebujących pomocy.

Zaprosiłam do naszej szkoły redaktorów TVP 3 na finał akcji Tytka Charytatywna, by także w ten sposób Wszystkim darczyńcom podziękować. W nagraniu relacji wzięły dzisiaj udział dzieci, z którymi przygotowuję Jasełka i uczniowie z wolontariatu. Naszych uczniów można zobaczyć w TVP 3 w dzisiejszym Teleskopie o godz. 18:30 , 20:00, 21:30, a także w internecie poznan.tvp.pl/35295274/20122017-godz2130

W imieniu szkolnego wolontariartu
Maria Karolewska