Spotkanie z koszykarzami

W czwartek, 20 lutego, w naszej szkole, w ramach świetlicy szkolnej, mieliśmy przyjemność gościć zawodników drużyny Enea Basket Poznań. Przyjechał pan Paweł Jonik, klubowy oficer prasowy oraz koszykarze: Wiktor Paczkowski i Konrad Rosiński. Podczas spotkania była pogadanka na temat gry w koszykówkę oraz możliwość zagrania z zawodnikami.

Był również konkurs w rzutach do kosza, w którym odnieśli zwycięstwo Piotr Kamiński oraz Franciszek Kusik. Odbył się również konkurs z wiedzy o koszykówce w którym wygrała Marta Wojkowska. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali bilety na najbliższy mecz, który odbędzie się dnia 2 marca o godzinie 18.00 w hali AWF Poznań ul. Droga Dębińska. Przeciwnikiem będzie klub o nazwie Miasto Szkła Krosno. Bilety również otrzymali niektórzy uczniowie klas 4-8 naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za wizytę w naszej szkole oraz bilety.

Do zobaczenia na meczu!!!