W warunkach dalekich od łatwych i przyjemnych, nasi zawodnicy rywalizowali w Wiosennych Wielkopolskich Rozgrywkach Pływackich. Mimo to nasi pływacy po raz kolejny pokazali, że nawet gdy trudno to nie odpuszczają 


Na najwyższym stopniu podium trzykrotnie stawała
Bianka Kostro 
25m st. grzbietowym
25m st. dowolnym
50m st. grzbietowym
Srebro wywalczyła
Oliwia Pysz 
na dystansie 50 m stylem motylkowym
natomiast
Liliana Muras
zdobyła brąz na dystansie 50 m stylem klasycznym.
Sztafeta 4×50m stylem zmiennym medal brązowy.
Gratulujemy! 
