Rozgrywki Pływackie

W warunkach dalekich od łatwych i przyjemnych, nasi zawodnicy rywalizowali w Wiosennych Wielkopolskich Rozgrywkach Pływackich. Mimo to nasi pływacy po raz kolejny pokazali, że nawet gdy trudno to nie odpuszczają 💪💪💪

Na najwyższym stopniu podium trzykrotnie stawała 🥳Bianka Kostro 🤩

25m st. grzbietowym

25m st. dowolnym

50m st. grzbietowym

Srebro wywalczyła 🥳Oliwia Pysz 🤩

na dystansie 50 m stylem motylkowym

natomiast

🥳Liliana Muras🤩

zdobyła brąz na dystansie 50 m stylem klasycznym.

💥Sztafeta 4×50m stylem zmiennym medal brązowy.

Gratulujemy! 🥇