Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!
Z okazji Waszego święta wszyscy uczniowie klas pierwszych życzą Wam zdrowia, radości, szczęścia i pociechy z wnuków.
Do życzeń dołączamy zimową piosenkę, którą można obejrzeć i wysłuchać na fb szkoły!!! 

https://fb.watch/xf77HIwmh8/
