Gorące Ściganie na Termach – 22.02.2025
Podopieczni trenera Mikołaja Wilczka oraz Mariusza Ludwiczaka wzięli udział w zawodach na basenie 50 metrowym
Medaliści wg kolejności rozgrywania konkurencji w kategoriach wiekowych:
100 m st. dowolnym
Maria Michalak – 2 miejsce
Tymoteusz Mizgalski – 2 miejsce
Iwo Krzywania – 3 miejsce
100 m st. grzbietowym
Julia Olschowka – 1 miejsce
Tomasz Karliński – 3 miejsce
100 m st. motylkowym
Tymoteusz Mizgalski – 1 miejsce
Jakub Szymański – 3 miejsce
400 m st. dowolnym
Maria Michalak – 2 miejsce
50 m st. klasycznym
Borys Nadolny – 3 miejsce
50 m st. dowolnym
Julia Olschowka – 3 miejsce
Bruno Wadelski – 2 miejsce
50 m st. motylkowym
Julia Muras – 2 miejsce
Nikola Błajet – 3 miejsce
Bruno Wadelski – 2 miejsce
200 m st. zmiennym
Tymoteusz Mizgalski – 1 miejsce
200 m st. dowolnym
Maria Michalak – 2 miejsce
200 m st. grzbietowym
Julia Olschowka – 1 miejsce
Tomasz Karliński – 1 miejsce
200 m st. motylkowym
Jakub Szymański – 1 miejsce
Adam Małecki – 2 miejsce
W klasyfikacji za trzy najlepsze starty nagrody finansowe odbierali:
Julia Olschowka – 1 miejsce
Maria Michalak – 5 miejsce
Tymoteusz Mizgalski – 1 miejsce
Nasi uczniowie zdobyli 20 medali (6 złotych, 8 srebrnych, 6 brązowych).
GRATULACJE !!!!