Gorące Ściganie na Termach

Gorące Ściganie na Termach – 22.02.2025

Podopieczni trenera Mikołaja Wilczka oraz Mariusza Ludwiczaka wzięli udział w zawodach na basenie 50 metrowym

Medaliści wg kolejności rozgrywania konkurencji w kategoriach wiekowych:

100 m st. dowolnym

Maria Michalak – 2 miejsce

Tymoteusz Mizgalski – 2 miejsce

Iwo Krzywania – 3 miejsce

100 m st. grzbietowym

Julia Olschowka – 1 miejsce

Tomasz Karliński – 3 miejsce

100 m st. motylkowym

Tymoteusz Mizgalski – 1 miejsce

Jakub Szymański – 3 miejsce

400 m st. dowolnym

Maria Michalak – 2 miejsce

50 m st. klasycznym

Borys Nadolny – 3 miejsce

50 m st. dowolnym

Julia Olschowka – 3 miejsce

Bruno Wadelski – 2 miejsce

50 m st. motylkowym

Julia Muras – 2 miejsce

Nikola Błajet – 3 miejsce

Bruno Wadelski – 2 miejsce

200 m st. zmiennym

Tymoteusz Mizgalski – 1 miejsce

200 m st. dowolnym

Maria Michalak – 2 miejsce

200 m st. grzbietowym

Julia Olschowka – 1 miejsce

Tomasz Karliński – 1 miejsce

200 m st. motylkowym

Jakub Szymański – 1 miejsce

Adam Małecki – 2 miejsce

W klasyfikacji za trzy najlepsze starty nagrody finansowe odbierali:

Julia Olschowka – 1 miejsce

Maria Michalak – 5 miejsce

Tymoteusz Mizgalski – 1 miejsce

Nasi uczniowie zdobyli 20 medali (6 złotych, 8 srebrnych, 6 brązowych).

GRATULACJE !!!!