Gra terenowa z WOLONTARIATEM SZKOLNYM

Uczniowie klas 3 – 6 wczoraj brali udział w grze terenowej pod tytułem „W poszukiwaniu zaginionego puzzla”. Była to akcja promocyjna szkolnego wolontariatu, w której zaginionym elementem byli oni sami. Zresztą co tu się rozpisywać, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂 Wszyscy uczestnicy wydarzenia na zakończenie otrzymali drobny upominek w postaci notesu i długopisu oraz zaproszenie do udziału w szkolnym wolontariacie.

Zachęcamy wszystkich chętnych do współpracy ze szkolnym wolontariatem. Do układanki brakuje nam tylko jednego elementu – Waszej pomocy! Pierwsze spotkanie już we wrześniu! Nie może Was zabraknąć.

Zadanie to zostało zrealizowane dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu „Promujemy wolontariat i wolontariuszy”. Zakup materiałów i upominków sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania. Dziękujemy za wsparcie, które umożliwiło nam realizację tego przedsięwzięcia!

Katarzyna Ceglarska

Marta Bartkowiak – Hybza