Jesteśmy Szkołą z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Mamy ogromną przyjemność poinformować że decyzją Wydziału Oświaty Miasta Poznania z dnia 31.08.2023r nasza szkoła uzyskała status Szkoły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, do których będą uczęszczali uczniowie klas od 4 do 8.
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie naszej pracy na rzecz sportu pływackiego, którą od wielu lat realizujemy z niezmienną pasją.
Dzięki takiej decyzji jeszcze precyzyjniej będziemy mogli odnajdywać predyspozycje i uzdolnienia naszych uczniów kwalifikujących się do uprawiania pływania na poziomie mistrzowskim, przy wsparciu Klubu Warta Poznań i Polskiego Związku Pływackiego.
Dla naszych uczniów będzie się to wiązało z jeszcze bardziej zoptymalizowanym planem treningowym tak by w sposób komfortowy mogli połączyć realizację swojej pasji z obowiązkami szkolnymi.