Kalendarze adwentowe dla pacjentów szpitala od uczniów SP 14

Wielkie zaskoczenie i jeszcze większa radość malowała się na twarzach małych pacjentów szpitala dziecięcego, gdy w ich ręce trafiły wykonane przez uczniów naszej szkoły kalendarze adwentowe. Ponieważ na oddział nie wolno wejść dzieciom poniżej 16 r.ż., te wyjątkowe prezenty zawiozła i wręczyła Majka – absolwentka naszej szkoły. Dzieciaki wraz z rodzicami, które muszą niestety spędzić czas oczekiwania na Boże Narodzenie, a niektóre także całe święta w szpitalu, były wzruszone i szczęśliwe.
Wszystko to kochani dzięki Wam – tym, którzy poświęcili swój czas i wykonali dla nich te przepiękne kalendarze, nagrodzone na kiermaszu przez Rade Rodziców.
Od małych pacjentów poza wielkimi podziękowaniami, przekazujemy Wam także życzenia wspaniałych, rodzinnych Świąt w gronie najbliższych.

Paulina Andrzejewska