Lekcja zoologiczna w świetlicy szkolnej

Zoologiczna lekcja w naszej szkole. Z okazji Światowego Dnia Zebry, który przypada pod koniec stycznia, w naszej szkole mieliśmy specjalnego gościa. Przyjechał do nas pan Remigiusz Koźmiński z działu edukacji Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu. W klasach 1-3 odbyły się zajęcia na temat,,Najwięksi mieszkańcy nowego Zoo”.

W lekcjach uczestniczyła również klasa 5b rozważając na temat,,Komu i po co jest potrzebne dzisiaj Zoo”. Poznaliśmy wiele ciekawostek, faktów i historii o zwierzętach. Dowiedzieliśmy się wiele o słoniach, nosorożcach, żyrafach i żubrach. W programie były poruszane zasady kulturalnego zachowania w Zoo.

Bardzo dziękujemy za wizytę i czekamy na kolejną za rok. Chętnie poznamy kolejnych mieszkańców.

Paweł Szymański