Pasowanie na czytelnika

Pierwsze klasy w dniu 5 lutego miały Pasowanie na Czytelnika. Dzięki pani Ani z biblioteki szkolnej uczniowie przypomnieli sobie zasady postępowania z książką, złożyli czytelnicze przyrzeczenie, zainscenizowali „Lokomotywę” Tuwima, a na koniec otrzymali dyplomy oraz prezenty w postaci książek przesłanych przez Instytut Książki w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek”.

BYŁO SUPER!!! 🙂