Rajd rowerowy do Strzeszynka

24 maja odbył się szkolny rajd rowerowy.

Tym razem udaliśmy się do Strzeszynka.

Pogoda dopisała, czekało na nas ognisko,

pyszne kiełbaski, gry i zabawy sportowe.

To był wspaniale spędzony czas na świeżym powietrzu!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w tej integracyjnej wycieczce!!!