Rajd rowerowy do Strzeszynka
24 maja odbył się szkolny rajd rowerowy.
Tym razem udaliśmy się do Strzeszynka.
Pogoda dopisała, czekało na nas ognisko,
pyszne kiełbaski, gry i zabawy sportowe.
To był wspaniale spędzony czas na świeżym powietrzu!!!
Dziękujemy wszystkim za udział w tej integracyjnej wycieczce!!!