Rajd rowerowy nad Rusałkę 2 października

Na szczęście prognozy pogody nie wszystkich odstraszyły i pierwszy tegoroczny rajd rowerowy wyruszył spod szkoły w niedzielę 2 października 2022r. o 9:00. Trzy pokolenia miłośników wspólnych wycieczek, pod czujnym okiem trenera Andrzeja Wojkiewicza bezpiecznie dojechały nad Rusałkę. Rozgrywki sportowe wciągnęły do zabawy zarówno tych najmłodszych, jak i tych najstarszych uczestników. Tym razem ze względu na zapowiadany deszcz, organizatorzy nie rozpalili ogniska ani grilla, ale sprawili wycieczkowiczom (zwłaszcza tym w wieku szkolnym) ogromną frajdę przywożąc zestawy Two for You z restauracji McDonald’s. Pogoda okazała się być przychylną do tego stopnia, że podczas końcowego meczu zawodnicy grali w promieniach słońca. Wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli niedzielny poranek spędzić tak aktywnie, dziękujemy i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Radę Rodziców.

Zapraszamy na fotorelację z tego dnia….