Sukces naszych tenisistów!

Srebrny medal Wojewódzkich Drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt!

V miejsce Wojewódzkich Drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii chłopców!

W dniu 24-go marca w Obornikach odbył się Finał Wojewódzkich Drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Po niesamowicie zaciętych pojedynkach dziewczęta wywalczyły srebrny medal przegrywając w finale 3:2 z drużyną ze Śmigla. Niesamowita i waleczna postawa dziewcząt i chłopców pięknie przypieczętowała naszą ciężką pracę treningową przez te wszystkie lata w naszej szkole.  Jako trenerka jestem bardzo dumna z postawy moich zawodników, którzy zaskakują mnie na każdym kroku. Dzisiaj dali z siebie wszystko!!!

Gratulacje

Mia Dymek ????
Ewelina Ratajczak ????
Maciej Karpiesiuk ????
Maksymilian Grzeszkowiak????

Wielkie dzięki za ogromne emocje podczas dzisiejszego turnieju!
Trenerka
Joanna Parchoć