Dnia 19 marca 2021r. odbyła się trzecia edycja
Szkolnej Ligi Pływackiej klas młodszych
SZKOLNA LIGA PŁYWACKA
dziewczynki klasa 1
50m stylem grzbietowym
19.03.2021r.
- Lena Zwieruho 1:01,69
- Weronika Pruszyńska 1:02,30
- Michalina Pawlak 1:04,08
- Alicja Janikowska 1:04,23
- Barbara Jakubowska 1:11,29
- Alicja Dołgopol 1:11,77
- Hanna Kotlińska 1:12,44
- Amelia Kaliszan 1:12,76
- Emilia Dziamska 1:15,31
- Julia Nowicka 1:21,02
- Elżbieta Bohatkiewicz 1:23,13
SZKOLNA LIGA PŁYWACKA
chłopcy klasa 1
50m stylem dowolnym
19.03.2021r.
- Jan Jaworski 1:00,26
- Wojciech Michalski 1:01,54
- Adam Kaczmarczyk 1:01,59
- Wiktor Grobelny 1:02,67
- Filip Nowak 1:03,40
- Jan Budny 1:04,11
- Tomasz Woźny 1:05,97
- Wojciech Duda 1:06,30
- Piotr Ćwiertnia 1:07,97
- Franciszek Magnuszewski 1:10,15
- Theo Andrzejewski 1:10,76
- Oliwier Żyła 1:12,68
- Antoni Wachowicz 1:14,88
- Leonard Rotnicki 1:15,96
- Davyd Kisilevych 1:19,34
- Maksymilian Kolańczyk 1:19,86
- Franciszek Balcer 1:24,08
- Szymon Lisiak 1:25,99
- Leon Cieślak 1:52,41
SZKOLNA LIGA PŁYWACKA
dziewczynki klasa 2
50m stylem dowolnym
19.03.2021r.
- Nikola Wieszaczewska 0:53,02
- Maria Peters 0:53,46
- Maja Haak 0:55,36
- Anna Duszak 0:58,21
- Oliwia Kopczyńska 0:59,05
- Łucja Broda 1:04,50
- Maja Sikorska 1:09,55
- Pola Tomaszewska 1:11,69
- Łucja Białecka 1:20,23
- Klaudia Kozioł 1:26,46
- Łucja Stachowczyk nie ukończyła dystansu
SZKOLNA LIGA PŁYWACKA
chłopcy klasa 2
50m stylem dowolnym
19.03.2021r.
- Kacper Komorowski 0:48,48
- Leszek Wiśniewski 0:49,39
- Dominik Szafrański 0:50,58
- Borys Borysow 0:50,58
- Aleks Kołodziejczak 0:53,21
- Antoni Muras 0:55,42
- Bartosz Nieborak 0:56,36
- Bruno Kostro 0:56,68
- Jakub Prentki 0:59,03
- Antoni Michałowski 1:02,95
- Michał Kaczmarek 1:05,57
- Victor Bilski 1:05,84
- Leonard Szmajda 1:07,02
- Stanisław Kusik 1:08,51
- Filip Cebulski 1:08,52
- Igor Pawlak-Ludwig 1:14,57
- Maksymilian Stolarczyk 1:16,47
- Mark Sinichyn 1:18,73
- Jakub Sobczyk 1:20,60
- Maksymilian Gluma 1:23,82
- Artur Grunwald 2:22,26
SZKOLNA LIGA PŁYWACKA
dziewczynki klasa 3
25m stylem motylkowym
19.03.2021r.
- Maria Michalak 0:21,86
- Marcelina Foremska 0:22,74
- Lena Godek 0:24,56
- Liliana Dziubałka 0:24,89
- Julia Szymańska 0:25,14
- Hanna Kurkowska 0:25,48
- Magdalena Marcinkowska 0:26,28
- Jagoda Zielińska 0:27,07
- Anna Wilińska 0:27,12
- Maja Tomczak 0:27,40
- Maja Kasprzak 0:27,86
- Hanna Nowak 0:28,46
- Liliana Witkowska 0:34,78
SZKOLNA LIGA PŁYWACKA
chłopcy klasa 3
25m stylem motylkowym
19.03.2021r.
- Szymon Sobkowski 0:19,67
- Wiktor Nowicki 0:22,13
- Szymon Dziamski 0:22,44
- Stanisław Śniegocki 0:22,91
- Bartosz Stefaniak 0:23,14
- Adam Małecki 0:23,26
- Jakub Szymański 0:24,22
- Maksymilian Stefaniak 0:24,42
- Jura Hutor 0:24,59
- Samuel Antkowiak 0:24,73
- Leonard Królczyk 0:24,74
- Jan Grzeszkowiak 0:26,66
- Maksymilian Osuch 0:26,90
- Stanisław Bock 0:27,26
- Tymoteusz Wolski 0:27,49
- Mateusz Kołecki 0:27,74
- Dawid Kubot 0:28,31
- Leon Krutkowski 0:28,94
- Maksymilian Ludziejewski 0:33,58
- Wojciech Staszewski 0:34,20