Poniżej prezentujemy wyniki Szkolnej Ligi Pływackiej.
25 m stylem dowolnym dziewcząt klasa pierwsza
- Nikola Błajet 0:27,03
- Amelia Chałupka 0:27,48
- Weronika Grajewska 0:28,79
- Liliana Dziubałka 0:33,66
- Patrycja Gajecka 0:33,70
- Maja Cierniak 0:40,68
- Julia Muras 0:41,28
25 m stylem dowolnym chłopców klasa pierwsza
- Aleksander Groszewski 0:24,08
- Maksymilian Kotnis 0:28,80
- Tymoteusz Mizgalski 0:29,20
- Borys Białecki 0:29,58
- Mateusz Wróblewski 0:31,88
- Tymur Khatsyur 0:32,55
- Adam Wojtaś 0:34,17
- Maksymilian Łasiński 0:35,80
- Dominik Dopieralski 0:39,73
- Kosma Spassówka 0:40,81
- Kaj Andrzekewski 0:43,72
- Stanisław Sikorski 0:49,08
25 m stylem klasycznym dziewcząt klasa druga
- Julia Litoborska 0:28,37
- Maja Kordalska 0:28,89
- Karolina Perkowska 0:32,68
- Natalia Adamek 0:33,24
- Marcelina Bryksy 0:33,34
- Łucja Pawlak 0:37,60
- Hanna Żuk 0:38,70
- Klara Eliszewska 0:39,20
- Natasza Rasmussen 0:44,23
- Maja Rudnicka 0:45,74
- Lena Piwowarek 0:46,46
25 m stylem klasycznym chłopców klasa druga
- Leon Janikowski 0:26,97
- Wiktor Stachowiak 0:29,01
- Aleksander Świderski 0:29,86
- Franciszek Cichy 0:30,42
- Borys Andruszkiewicz 0:30,70
- Antoni Śledzianowski 0:35,22
- Mateusz Sianowski 0:35,95
- Hubert Jarzębowski 0:36,22
- Szymon Koziński 0:37,20
- Emil Wardeński 0:39,41
- Cyprian Tworek 0:48,86
100 m stylem zmiennym dziewcząt klasa trzecia rocznik 2009
- Oliwia Nowaczyk 1:40,42
- Patrycja Gryko 1:41,47
- Martyna Glapa 1:47,98
- Dorota Goździewska 1:51,88
- Zofia Kudła 1:56,67
- Maria Chałupka 2:00,92
- Julia Tacik 2:01,08
- Marika Gromadecka 2:03,34
- Agata Braeuer 2:07,20
- Lena Kasica 2;07,44
- Michalina Mąka 2:17,82
100 m stylem zmiennym dziewcząt klasa trzecia rocznik 2008
- Zofia Budna 1:42,55
- Maja Nowak 1:49,89
- Zofia Tarka 2:02,89
- Marta Pachciarek 2:05,33
- Maja Pałaszewska 2:14,55
100 m stylem zmiennym chłopców klasa trzecia rocznik 2009
- Sebastian Duszak 1:32,76
- Wiktor Wojtkowiak 1:41,60
- Mikołaj Pietrasik 1:46,47
- Kacper Mizgalski 1:46,77
- Olivier Malendowski 1:47,83
- Bartosz Chruściel 1:48,93
- Bartosz Szpilewicz 1:56,64
- Szymon Antczak 2:02,86
- Antoni Bartosik 2:08,14
- Filip Jaraczeski 2:10,32
- Olaf Stolarczyk 2:10,39
- Jakub Wojciechowski 2:10,76
- Szymon Knosala 2:14,29
- Konrad Walkowiak 2:14,44
- Jan Aleksandrowicz 2:21,64
- Franciszek Bubak 2:27,55
- Adrian Kosicki 2:30,30
- Szymon Ziemkowski 2:38,36
100 m stylem zmiennym chłopców klasa trzecia rocznik 2008
- Aleksander Eliszewski 1:42,83
- Bruno Borkowski 1:44,13
- Makary Borkowski 1:47,85
- Mikołaj Rudnicki 1:57,26
- Jan Wiśniewski 1:57,48
- Filip Niechwiadowicz 1:58,85
- Michał Sadlak 1:59,99
- Wojciech Andrzejewski 2:01,54
- Oskar Trzaska 2:08,80
- Borys Szafrański 2:10,41
- Dominik Derdziński 2:20,41
Gratulacje!