Ulubiona książka naszej klasy

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zorganizowaliśmy akcję Ulubiona książka naszej klasy.  Klasy wybierały ulubioną książkę większości uczniów , a następnie wspólnie przygotowywano plakaty z nazwami nawiązującymi do miejsc lub bohaterów tych książek. Plakaty  zawisły na drzwiach sal lekcyjnych i okazało się, że w naszej szkole mamy  Betlejem,  Komnatę Tajemnic, Chatkę Hagrida, Slytherin,  Śródziemie, Arkham Asylum, Zakątek króla Łosia i Szuflandię oraz Leniwe Literki, Muminki, Jasie i Małgosie, Kubusie Puchatki, Wiedźmina i Zakazaną Klasę.

Wszystkim dziękujemy bardzo za ciekawe pomysły i piękne prace. Jury zadecydowało, że przyzna wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie klas 1-4 nagrodę, czyli Dyrektorską  Tytkę Bonbonów, otrzymała klasa 3A, a w grupie klas 5-8 nagroda trafiła do klasy 6B.

Różnice punktowe były niewielkie, bowiem wszyscy przyłożyli się do pracy, a co najważniejsze – liczy się to, że pracowaliście wspólnie i spędziliście miło czas.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy, a Wychowawcom dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu akcji.