Wycieczka świąteczna klasy 7a

Przygotowania do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, klasa 7a rozpoczęła od wspólnej wycieczki. Razem z panem Piotrem najpierw odwiedzili lodowisko Ligawa, gdzie niektórzy próbowali po raz pierwszy swoich sił na łyżwach, inni zaś szlifowali swoje umiejętności łyżwiarskie, a nawet akrobatyczne…
Po wysiłku fizycznym przeszli na pobliski stadion, aby także od środka zobaczyć, gdzie trenuje, a często także sięga po zwycięstwo nasza poznańska drużyna. Dzięki przewodnikowi zajrzeli w wiele zakamarków i miejsc niedostępnych dla każdego (w tym do szatni zawodników, loży komentatorskich i pokoi VIPów) i poznali historię klubu.
Na koniec podczas warsztatów kulinarnych, własnoręcznie wykonali burgery, które smakowały wyśmienicie w porze obiadu oraz upiekli i ozdobili świąteczne pierniczki.
Zachwyceni, ale też bardzo zmęczeni obmyślali plan na kolejne wspólne wyjście.