Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Szkolna Liga Pływacka klas drugich

WYNIKI

 

50 m stylem grzbietowym  dziewcząt  rocznik 2009

 

1.  Oliwia Nowaczyk                           0:56,61

2.  Martyna Glapa                                0:57,23

3.  Zofia Kudła                                     0:58,22

4.  Dorota Goździewska                       1:01,49

5.  Julia Tacik                                       1:02,56

6.  Agata Braeuer                                 1:03,64

7.  Patrycja Gryko                                1:04,82

8.  Lena Kasica                                     1:09,61

9. Marika Gromadecka                         1:10,29

 10. Michalina Mąka                              1:10,54

 11.  Maria Chałupka                              1:14,30

 

50  m stylem grzbietowym  chłopców rocznik  2009

 

1. Sebastian Duszak                           0:54,32

2. Wiktor Wojtkowaiak                      0:54,96

3. Mikołaj Pietrasik                            0:56,68

4. Kacper Mizgalski                           0:57,51

5. Bartosz Chruściel                           0:59,12

6. Filip Maćkowiak                            1:01,04

7. Olivier Malendowski                      1:02,19

8. Franciszek Bubak                           1:02,44

9. Mateusz Ratajski                            1:02,92

  10.  Konrad Walkowiak                         1:02,93

  11.  Antoni Bartosik                              1:02,98

  12.  Szymon Antczak                            1:05,09

  13.  Jan Aleksandrowicz                       1:05,95

  14.  Jakub Wojciechowski                    1:07,16

  15.  Bartosz Szpilewicz                      1:08,32

  16.  Wiktor Kupiński                          1:08,59

  17.  Wojciech Bartyś                           1:12,03

  18.   Filip Jaraczewski                        1:12,8

 19.  Szymon Knosala                          1:16,63

  20.  Wiktor Czech                               1:17,25

  21.  Szymon Ziemkowski                   1:33,73

 

 

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt  rocznik 2008

 

          1.   Zofia Budna                                    0:52,86

          2.   Maja Nowak                                   0:56,72

          3.   Zofia Tarka                                     0:58,07

          4.   Marta Pachciarek                            1:02,21

          5.   Julia Szaj                                         1:09,65

          6.   Maja Pałaszewska                           1:12,32

          7.   Gabriela Tomaszewska                   1:12,51

 

 

                                  50 m stylem grzbietowym chłopców  rocznik 2008

 

          1.     Aleksander Eliszewski                 0:54,02

          2.     Makary Borkowski                      0:54,64

          3.     Bruno Borkowski                         0:54,82

          4.     Michał Sadlak                              0:55,34

          5.     Jan Wiśniewski                            0:57,54

          6.     Dominik Brzeziński                     0:59,04

          7.     Mikołaj Rudnicki                         0:59,49

          8.     Wojciech Andrzejewski               1:00,27

          9.     Franciszek Jabkowski                  1:05,53

         10.    Oskar Trzaska                              1:06,36

         11.    Gabriel Lipiec                              1:07,38

         12.    Dominik Derdziński                     1:09,51

         13.    Mateusz Tyczyński                       1:09,54

         14.    Borys Szafrański                          1:11,72

         15.    Maciej Gomoła                             1:18,41

 

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-24 14:16:46