Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Zawody pływackie Polinova Swim Cup o Puchar Starosty Wągrowskiego

Wyniki:

 

50 m stylem motylkowym

rocznik 2005

I miejsce Maksymiian Bajerowicz

 

rocznik 2006

I miejsce zajęła Anna Łaskarzewska

II miejsce zajęła Joanna Czechyra

 

II miejsce zajął Maksymlian Budny

 

rocznik 2007

I miejsce zajęła Natalia Celemer

II miejsce zajęła  Domnika Krakowska

 

I miejsce zajął Antoni Bilski

II miejsce zajął Filip Perkowski

 

100 m stylem grzbietowym

rocznik 2005

I miejsce zajął Jakub Skolasiński

III miejsce zajął Aleksander Chałupka

 

rocznik 2006

I miejsce zajęła Malwina Mikołajczak

III miejsce zajęła Marta Hajducka

 

II miejsce zajął Bartosz Jarecki

 

50 m stylem klasycznym

rocznik 2005

I miejsce zajęła Mia Stachowiak

 

I miejsce zajął Hubert Skrzypczak

 

rocznik 2006

III miejsce zajęła Julia Herman

 

I miejsce zajął Marcel Borkowski

II miejsce zajął Franciszek Wróblewski

 

rocznik 2007

I  miejsce zajęła Maja Rybak

 

I miejsce zajął Filip Chruściel

II miejsce zajął Szymon Olejnik

III miejsce zajął Kacper Grrebiennicov

 

100 m stylem dowolnym

rocznik 2005

I miejsce zajęła Mia Stachowiak

 

III miejsce zajął Kajetan Mika

 

rocznik 2006

I miejsce zajęła Malwina Mikołąjczak

II miejsce zajęła Wiktoria Kolańczyk

III miejsce zajęła Anna Łaskarzewska

 

I miejsce zajął Adam Skrzypczak

II miejsce zajął Julian Gabrusewicz

III miejsce zajął Mateusz Rybacki

 

50 m stylem grzbietowym

rocznik 2005

II miejsce zajął Kajetan Mika

 

rocznik 2006

II miejsce zajął Bartosz Jarecki

 

rocznik 2007

I miejsce zajęła Marta Wrzeszczyńska

II miejsce zajęła Dominika Krakowska

 

I miejsce zajął Filip Chruściel

II miejsce zajął Szymon Olejnik

 

100 m stylem klasycznym

rocznik 2005

I miejsce zajął Jakub Skolasiński

III miejsce zajął Huberta Skrzypczak

 

rocznik 2006

I miejsce zajęła Marta Hajducka

II miejsce zajęła Karolina Herman

 

I miejsce zajął Franciszek Wróblewski

II miejsce zajął Adam Skrzypczak

III miejsce zajął Marcel Borkowski

 

50 m stylem dowolnym

rocznik 2005

II miejsce zajęła Anna Onoszko

 

rocznik 2006

I miejsce zajął Mateusz Rybacki

II miejsce zajął Julian Gabrusewicz

 

rocznik 2007

I miejsce zajęła Natalia Celemer

II miejsce zajęła Marta Wrzeszczyńska

 

II miejsce zajął Alves-Światkowski Tymon

II miejsce zajął Kacper Grebiennicov

 

100 m stylem motylkwoym

rocznik 2005

I miejsce zajął Maksymilian Bajerwowicz

III miejsce zajął Maciej Stefaniak

 

rocznik 2006

I miejsce zajęła Wiktoria Kolańczyk

 

sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnymzajęłą I miejsce w skłądzie:

Natalia Celemer, Kajetan Mika, Malwina Mikołąjczak, Huberta Skrzypczak, Marta Wrzeszczyńska, Maksymilian Bajerwowicz, Mia Stachowiak, Jakub Skolasiński

 

 Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: megatiming

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-05-30 07:38:39