OBÓZ SPORTOWY BOROWICE 2017

Klasa IV b z trenerkami: Olgą Janikowską i Wiesławą Adamską, klasa V b z trenerkami: Elą Krakowiak i Wiktorią Trafas, klasa VI b z trenerem Przemkiem Chodackim oraz  uczniowie SMS Poznań z trenerami: Krzysztofem Kaczałą i Michałem Kaznowskim.

Program zgrupowania obejmował: piesze wycieczki górskie z przewodnikami, zwiedzania Karpacza i Szklarskiej Poręby, zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu i sali gimnastycznej, spływ kajakowo-pontonowy oraz zajęcia na basenie. Wszyscy uczestnicy dzielnie uczestniczyli w codziennych zmaganiach, które często wymagały nie tylko ponad przeciętnej sprawności fizycznej i wytrwałości ale również umiejętności pokonywania własnych słabości.

Ponadto organizowane były ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, przejażdżki bryczką, podchody oraz rozgrywki gier planszowych. Dzięki różnorodności zajęć obozowych oraz wspaniałej atmosferze, jaka panowała wśród uczestników, zgrupowanie w Borowicach zapisało się jako miłe wspomnienie, które pozwoli uczniom z optymizmem rozpocząć nowy rok szkolny.

Szersza fotorelacja z obozu znajduje się na  Facebooku ( Szkoła Podstawowa nr 14 w Poznaniu).

opracowała: Wiktoria Trafas

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2017-09-10 21:33:06