Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

1 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza

 

  Organizatorem zawodów pływackich był Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3

w skład którego wchodzi Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 i Gimnazjum nr 31 oraz Klub Sportowy Warta Poznań. 

Sponsorami zawodów byli: Urząd Miasta Poznania, Termy Maltańskie, WTK, epoznań.pl, Aqua-Sport, EUDECO, AZS AWF, INVEST Complex, P.H. Globall Stystem, Wirenka Naturalna Woda Źródlana i Firma Kupiec zdrowe żywienie i Izba Komornica w Poznaniu.

 

    W 1 Meetingu Pływackiem im. Maciej Frankiewicza startowało 340 zawodników z 34 klubów pływackich z roczników 1999- 2003. Wszyscy uczestnicy otrzymali pakiet powitalny od producenta zdrowiej żywności Kupiec i wodę źródlana Wirenka. 

       Zawodnicy startowali w dwóch wybranych konkurencjach oraz w sztafecie mieszanej 10 x 50 m stylem dowolnym (obowiązkowo dziewczynka i chłopiec z każdego rocznika). Za trzy pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych zawodnicy otrzymywali  medale i dyplomy.  

 

Wyniki:

 

rocznik 1999

I miejsce Kornelia Trafas 200 m st.zmiennym 2:29,23

I miejsce Dominik Dutkiewicz 50 m st. dowolnym 0:25,76

I miejsce Dominik Dutkiewicz 200 m st. dowolnym 2:00,85

I miejsce Gabriel Śrama 100 m st. grzbietowym 1:03,69

I miejsce Gabriel Śrama 200 m st. zmiennym 2:19,99

II miejsce Kornelia Trafas 100 m st. grzbietowym 1:08,96

II miejsce Martyna Jujeczka 200 m st. zmiennym 2:35,30

II miejsce Marco Cecere 100 m st. grzbietowym 1:04,63

III miejsce Martyna Jujeczka 100 m st. grzbietowym 1:12,05

III miejsce Marco Cecere 100 m st. motylkowym 1:03,27

 

 

rocznik 2000

I miejce Wiktoria Kromolicka 50 m st. dowolnym 0:28.82

I miejsce Joanna Bielewicz 100 m st. motylkowym 1:11,48

II miejsce Paulina Kudlińska 100 m st. motylkowym 1:12,23

II miejsce Paulina Kudlińska 200 m st. zmiennym 2:46,47

II miejsce Wiktoria Kromolicka 100 m st. grzbietowym 1:10,89

II miejsce Oliwia Błajet 200 m st. dowolnym 2:19,89

II miejsce Joanna Bielewicz 100 m st. klasycznym 1:24,29

II miejsce Maciej Glonek  100 m st. motylkowym 1:04,83

II miejsce Filip Kokosza 200 m st. dowolnym 2:17,40

 

 

rocznik 2001

I miejsce Wojciech Wiatr 100 m st. grzbietowym 1:05,65

I miejsce Wojciech Wiatr 200 m st. dowolnym 2:10,50

I miejsce Albert Warzocha 200 m st. zmiennym 2:22,02

II miejsce Jakub Wojciechowski 200 m st. dowolnym 2:11,57

III miejsce Szymon Zimniak 100 m st. klasycznym 1:16,86

III Miejsce Jakub Juskowiak 200 m st. dowolnym 2:15,54

 

 

rocznik 2002

I miejsce Patrycja Matuszczak 100 m st. klsycznym 1:26,56

I miejsce Krzysztof Łuczak 100 m st. grzbietowym 1:10,49

II miejsce Olgierd Bajerlein 100 m st. klasycznym 1:19,76

II miejsce Piotr Lesicki 200 m st. dowolnym 2:19,76

III miejsce Cecylia Trafas 100 m st. grzbietowym 1:17,24

III miejsce Maja Kopańska 100 m st. klasycznym 1:27,58

III miejsce Zuzanna Sobiak 200 m st. dowolnym 2:22,85

III miejsce Maksymilian Rybacki 200 m st. zmiennym 2:40,88

 

 

rocznik 2003

I miejsce Maria Szymańska 200 m st. zmiennym 2:47,65

I miejce Kacper Haidar 100 m st. motylkowym 1:14,97

I miejsce Kacper Haidar 200 m st. zmiennym 2:45,85

I miejsce Tytus Dopierała 100 m st. klasycznym 1:24,89

II miejsce Maria Szczepańska  50 m st. dowolnym 0:30,55

II miejsce Agat Czechyra 100 m st. grzbietowym 1:22,43

II  miejsce Iga Krzysztofiak 200 m st. dowolnym 2:30,67

II miejce Tytus Dopierała 200 m st. dowolnym 2:27,46

III miejsce Agata Witt 100 m st. motylkowym 1:24,81

III miejsce Agata Czechyra 200 m st. zmiennym 2:55,42

III miejsce Wiktoria Celmer 200 m st. dowolnym 2:40,62

 

Sztafeta mieszana 10 x 50 m st. dowolnym

Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 wręczyła Pani Dyrektor Barabara Czeszewska zwycęskiej sztafecie K. S Warty Poznań  w czasie 4:44.42 w składzie: Maria Szczepańska, Kacper Haidar, Zuzanna Sobiak, Krzysztof Łuczak, Emilia Łukaszewicz, Wiktor Muszyński, Wiktoria Kromolicka, Maciej Glonek, Kornelia Trafas i Dominik Dutkiewicz.

 

 

Szczegółowe wyniki znajduja się na stronie: http://live.megatiming.pl/zablocki/2015/06_05_poznan/komunikat.pd

 

Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2015-06-06 00:38:09