Spotkanie z Kacprem Majchrzakiem

Kacper zaprezentował najmłodszym uczniom naszej Szkoły Podstawowej filmik  Jeden dzień z życia. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda rozgrzewka i trening pływacki Kacpra. Dowiedzieli się dla czego wybrał pływanie, w jakim wieku zaczął trenować, o jego planach, wyjazdach na zawody i zgrupowaniach kadry narodowej, a także mogli zadać pytania Mistrzowi.
Spotkanie poprowadził trener Przemysław Chodacki.

Uczniowie, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem mieli możliwość porozmawiać ze sportowcem, który kiedyś też chodził do szkoły sportowej.

Kacper odwiedził uczniów w klasach.

Opowiadał o swoich treningach, starcie w igrzyskach.

Klasa 3b.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Kacprowi Majchrzakowi za spotkanie, które mamy nadzieję będzie motywacją dla uczniów do trenowania i udziału w zawodach. Jednocześnie życzymy wielu sukcesów w kolejnych startach.

Dodane przez: Magdalena Ratajczak, 2016-03-03 19:41:55